Berries

"TDA „Zīle” dzimšanas diena"

Dzimšanas diena...

Gatavošanās lielajam notikumam aizsākās jau 2012.gada rudenī, kad tika apzināti Zīles bijušie dejotāji, un drīz vien jau sekoja pirmie mēģinājumi. Pamatsastāvs tā pamatīgāk jubilejas pasākuma programmas sagatavošanā iesaistījās tūlīt pēc skates. Jau laicīgi tika izsūtīts dzimšanas dienas koncerta deju saraksts, sastāvi un mēģinājumu laiki. Lai iepriecinātu pēc iespējas vairāk savu atbalstītāju, nolēmām, ka rīkosim divus koncertus. Patiesībā, svētkus svinējām jau 10.04. ģenerālmēģinājumā. Tā ir īstā Zīles vārda diena, kurā ne tikai aktīvi dejojām, bet arī saņēmām pirmo dāvanu no mūsu repetitora. Pāris dienas pirms paša koncerta mūsu e-pastos iekrita vadītājas Vitas ziņa: „Šī tiešām ir ļoooti pilna un aktīva nedēļa, un es jums visiem gribu jau tagad pateikt milzīgu paldies par izturību un atsaucību ikvienā lietā. Tāda īsti ģimeniska kņada mēģinājumos, drauga plecs un atbalsts, šādi tādi mazie kašķīši, kas visu padara krāsaināku un pāri visam sajūta, ka mēs to paveiksim un priecēsim savus skatītājus. Galvenais, lai MĒS DEJOTU ar savu dvēseli, un pastāstītu katras dejas stāstu ar savām emocijām.” Savukārt, Artis rakstīja: „Ja nu arī šodien kādam prasās deva dejas adrenalīna, zemāk trīs deju video no vakardienas mēģinājuma. Šodien lūdzu visi ejiet ātri gulēt un rīt, ja iespējams, mazāk strādājiet!” Vadītāji ar mums bija kopā ne tikai mēģinājumos, bet atbalstīja un uzmundrināja arī neklātienē. Un tā straujiem soļiem bija ataususi lielā diena. Diena, kad ar  riekšavu satraukuma, lielu aizrautību un azartu, enerģiju un vitalitāti, neizsīkstošu dejot prieku, negaidītiem pārsteigumiem, mirdzošām acīm, žilbinošiem smaidiem, un patiesām emocijām, kā arī spītējot Likteņa jokiem ar dejotāju veselību un 13.aprīļa untumiem, kas prasīja kāju mežģus un nelielas aizķeršanās, izdejojām savu 45.dzimšanas dienas koncertu  „100g Zīles”. Savos svētkos skatītājus priecējām ar dejām no Zīles „pūra lādes” un kaut ko pavisam jaunu, Ķekavas publikai  vēl neatrādītu, un, protams, ar jau labi zināmiem un iemīļotiem dančiem. Dejoja visi – pamatsastāvs un Zelta Zīle, tēvi un dēli, mātes un meitas, pieaugušie un bērni. Tas bija deju pavasaris mums pašiem, ko mēģinājām nodot arī skatītājiem. Tas bija ceļojums vēsturē, jauka atkal redzēšanās, straujš maratons ar zibenīgu pārģērbšanos un saliedētu komandas darbu, izpalīdzīgu roku, atbalstu un uzmundrinājumiem, foto izstādi par mums pašiem un Zīles senlietu ekspozīciju. Tās bija saviļņojuma asaras finālā un neizmirstamas emocijas, labi padarīta darba sajūta un gandarījums. Tie bija skatītāju laba vēlējumi un sirsnīgi sveicieni dzimšanas dienā. Tā bija lustīga dzimšanas dienas ballīte ar dančiem līdz pirmajām putnu dziesmām un rītausmai,  un arī ar dāvaniņām - krūzītēm ar TDA Zīle logo laiskām brīvdienu kafijas pauzēm, rosīgiem darba dienu tējas mirkļiem. Dāvanu pasniedzot, Vita katram no mums veltīja mīļus un sirsnīgus vārdus.

Istabā smaržo mīļo atbalstītāju dāvātie ziedi, un ir iestājies miers. Taču, veidojot šo grandiozo pasākumu, tika ieguldīts milzīgs darbs. Pašaizliedzīgi, dienām un naktīm strādāja daudzi. Koncerta režiju veidoja mūsu prezidente Līga un vadītāja Vita, visus saposa un sapucēja Kristīne V., kājas pirms koncertiem iesildīja Artis, abas Andras darbojās ap dažāda veida informatīvajiem un izdales materiāliem, dejotāju foto galeriju ar raksturojumu veidoja Gita, Inga un Indra rūpējās par senlietu ekspozīciju, Ieva sagādāja ziedus, Arnolds ar Dīvu darināja video, Dzintars audzēja, laistīja, rūpējās par zaļo zālīti dekorācijām, Aivars un Dainis atbildēja par gaismu un skaņu, Evija M.sagatavoja interviju stūrīti un bildes lielajam 45 -niekam, Meldra cepa lielo kūku, Dace un viņas komanda sarūpēja cienastiņu skatītājiem, meitenes klāja galdus un puiši sagādāja svētku šampanieti. Bez darba nebija neviens. Tāpēc milzīgs PALDIES visiem Zīļukiem, kas palīdzēja, iesaistījās, ziedojās. Pateicamies tiem dejotājiem, kas pēdējā mirklī "ieleca" dejās un izlīdzējās.

Vēlamies teikt Sirsnīgu Paldies  Ķekavas kultūras namam par atbalstu koncerta tapšanā! Personīgi pateicamies par atbalstu un sadarbību vairāku gadu garumā: Artūram Ancānam, Dainim Auziņam, Aijai Ārei, Īrisai Gailei, Robertam Jurķim, Andai Kirilovai, Vēsmai Ozoliņai, Mārai Patmalniecei, Vitai Priedei, Sanitai Sējānei. Mīļš Paldies par sapratni mūsu vistuvākajiem un vismīļākajiem cilvēkiem – ģimenēm, draugiem, darba kolēģiem un sabiedrotajiem.

Rīt...

Rītdiena ir tas jaukais, vēl nezināmais un neizdibinātais. Tā nāks ar jauniem sapņiem, dejām, notikumiem, piedzīvojumiem, sasniegumiem, prieku, sirsnību un mīlestību.  Rītdiena - dzīve kā košums...

Jubilejas koncerta foto: