Berries

VPDK "Baloži" laimes mirkļi Polijā

14.07.2011 | Arta Platace
First_page_vpdk_balo__i

Baložu pilsētas kultūras nama deju kolektīvs „BALOŽI”  no 5. līdz 11.jūlijam pārstāvēja mūsu Latviju XX Starptautiskajā folkloras festivālā Polijas pilsētā  Bjala Podlaskā.

Kolektīvs septiņos festivāla koncertos izdejoja latviešu skatuvisko tautas deju programmu pusstundas garumā. Skatītāji ļoti augstu novērtēja mūsu tautas deju rakstus un deju dažādību. Izveidojās pat mūsu kolektīva fanu grupa, kas ieradās uz visiem mūsu koncertiem un priecājās par mūsu dejotāju sniegumu.

Ar latviešu tautas deju burvību savaldzinājām arī citu valstu festivāla dalībniekus no Indijas, Meksikas, Taizemes, Baltkrievijas un Ukrainas. Priecājāmies par viņu dejām un mūzikas ritmiem. Sadraudzējāmies, sadejojāmies, sadziedājāmies!

Katra dalībnieka sirdī palika neaizmirstami mirkļi no piedzīvotā – kad lepnums par savu valsti un tautu mijas ar atbildību – katrs no mums un visi kopā mēs pārstāvam visu LATVIJU! Tie patiešām ir laimes mirkļi, kad starp citu valstu pārstāvjiem virs mums plīvo mūsu valsts, mūsu pilsētas un mūsu kolektīva karogi!

Foto galerija ar  mirkļiem festivālā Polijā aplūkojama šeit.

Komentāri