Berries

Tuvojošā Pierīgas novadu vokālo ansambļu skatē Siguldā

18.03.2016 | Elīna Krēvica
First_page_12235122_733488423449416_952809157669043005_n
Svētdien 20.martā Jūti centīsies savas vokālās dotības parādīt Pierīgas novadu vokālo ansambļu skatē Siguldā, koncertzālē „Baltais flīģelis”. Jau pirms laika rakstījām, ka šogad mūsu pulciņā dažādi jaunumi - viens no tiem - jauna ansambļa dalībniece Ilvija, kura patiesībā, lai arī ir asu sajūtu atbalstītāja, kopā ar Jūti un mūziku ir bijusi jau ilgus gadus no skatuves otras puses. Jautājām Ilvijai, kādas ir viņas sajūtas par gaidāmo skati:
1. Ko Tev nozīmē piedalīšanās vokālo ansambļu skatē? - Personīgi man šī būs pirmā pieredze, tāpēc nepiešķiru nekādu īpašu nozīmīgumu nezināmajam. Apzinos, ka no savas puses ir jādara viss, lai nepieviļu pārējās ansambļa meitenes un, galvenokārt, vadītāju. Vadītājam šādas skates noteikti nozīmē daudz, jo ansambļa sagatavotība un profesionālitāte ir tiešs viņu darba atspoguļojums, ko laba vērtējuma gadījumā, iekļaut savā profesionālajā portfolio. Dziedātājiem tas paliek savu individuālo mērķu realizācijas līmenī.
2. Kādas ir sajūtas pirms svētdienas un vai tās varētu saukt par Tavām ugunskristībām ansambļa sastāvā?Skate noteikti būs kārtējās ugunskristības, tikai nu jau daudz saspringtākā gaisotnē, jo vērtēs žūrija. Sajūtas šobrīd vēl ir labas, satraukums ir vien par tikšanu galā ar manu “ping-ponga” misiju, ar to man asociējas mana partija, lēkājot pa balsīm.
3. Kā Tev patīk izvēlētā skates programma un kāds liekas būs Jūti trumpis šajā skatē?Iespējams pati gribētu visas dziesmas no mazliet līdzīgāka žanra, bet skatē vienveidība droši vien neder. Skatē nepieciešams parādīt profesionālitāti dažādībā. Ko arī mēģināsim. No repertuāra mans favorīts noteikti ir dziesma “Dziesma”, īstā melodija, atbilstošs izpildījums un pareizās sajūtas. Dziedot mēs atklājamies un šī melodija to noteikti lieliski panāk.

Komentāri