Berries

Senioru deju kolektīvs "Ābeļzieds" ciemojās Mārsnēnu pagastā!

10.06.2013 | Vija Fogele♫
First_page_108_8642

 

8.jūnijā, Baložu kultūras nama senioru deju grupa „ĀBEĻZIEDS” devās uz Priekuļu novada Mārsnēnu pagastu, kur notika koncerts „Jau ziediem rotātas pļavas” kopā ar dejotājām no Apes, Cēsīm, Ērgļiem, Priekuļiem, Raunas, Taurenes, Vecpiebalgas un  Vidrižiem.

Ceļā uz Mārsnēniem apstājāmies Liepā, kur apmeklējām lielisku dabas veidojumu – Liepas ellīti. Tas ir smilšakmens alu veidojums, kas ar savu skaistumu piesaista ikvienu tūristu. Arī Mārsnēnu estrāde – neliela, bet ļoti jauka. Tā tapusi pirms dažiem gadiem piesaistot ES finansējumu. Koncerta ieskaņā katrs kolektīvs aizdedza savu uguns lāpu – Līgo svētku gaidās. Koncerts izvērtās par īstu šovu, ko ar savām aktivitātēm un programmas vadīšanas stilu jautru padarīja teatrālās programmas vadītājas – Trīne un Vizbulīte. Kā īstos šovos – bija gan žūrija, gan skatītāju balsojums un iegūto punktu skaitīšana.....

Rezultāts bija visiem ļoti iepriecinošs – visas deju grupas bija ieguvušas 2013 punktus un tiesības piedalīties nākamā gada Mārsnēnu šovā! 

Normalized_108_8597  Normalized_108_8585

Ar cieņu,
Regīna Grebežniece.

Komentāri