Berries

Priecīga vēsts divās daļās - OPTIMISTS, pirmizrāde 12. februārī Baložu KN

09.02.2018 | Ilze Reinholce
First_page_optimists_bkn

“OPTIMISTS”, priecīga vēsts divās daļās.
Jaunajā gadā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, komēdiju “Optimists”, kurā to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam, rādīs izrādes autors Uģis Segliņš, režisors Juris Rijnieks un galvenās lomas atveidotājs aktieris Gints Grāvelis.
Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.
Dažkārt – nevis no gala, bet vienkārši jāsāk. Īpaši tad, ja jāatrod darbs. Īpaši tad, ja tev jau tuvojas 40. Īpaši tad, ja tu… nekad vēl neesi strādājis.
Bet – ja labi paveicas, tad izrādās - laime var būt rokas stiepiena attālumā. Izrāde “Optimists” ir par jauniem apvāršņiem šķietamos strupceļos. Arī latviešiem taču ir savi optimisti!
Par iesācējiem! 


Ieskats LTV1 Rīta panorāmā:

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/09.02.2018-prieciga-vests-divas-dalas--izrade-optimists.id118620/

https://www.facebook.com/PANNASTEATRIS/videos/1599889300087331/

https://www.facebook.com/hashtag/optimists?source=feed_text&story_id=1622468057829455

Komentāri