Berries

Pasaules koru olimpiādē

14.07.2014 | Vita Priede
First_page_dsc_0092

World Choir Games 2014

Šogad pie mums, Latvijā, notiek Pasaules koru olimpiāde, kurā piedalās 73 valstis no visiem 5 kontinentiem. Mums, JDK “Katlakalns” bija tas gods un laime piedalīties tās atklāšana pasākumā Arēnā Rīga 9. jūlijā kā karognesējiem, un atbalstīt dziedātājus tik svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Rīts bija agrs, jau pirms deviņiem tikāmies pie Arēna Rīga, lai izmēģinātu savu uznācienu. Lai arī uzdevums nebija grūts, bet toties ļoti atbildīgs, mēs ar lepnumu nesām Gibraltāras, Lielbritānijas, Ungārijas un Islandes karogus. Izmantojām visus krājumos esošos tautas tērpos, lai visai pasaulei parādītu to krāšņumu.

Atklāšanas pasākums bija ļoti jauks un emocionāls un arī mēs to vārējām baudīt pēc karogu ienešanas ceremonijas. Koru olimpiādes dalībnieku sejās bija neviltots prieks. Arī viņi bija sajūsmā par mūsu skaistajiem tautas tērpiem un steidza mūs visus fotografēt.

Paldies Aijai  Ārei un biedrībai „ Sidrabaine” par uzticēto godu prezentēt Ķekavas novada tērpu.

Bet ar šo viss nebeidzas, jau 19. jūlijā skatieties Pasaules koru olimpiādes noslēguma ceremoniju, kurā arī mēs būsim. Tikai vēl nezinām, vai mums uzticēs šo pašu valstu karogus vai citus, tas būs parsteigums gan mums, gan Jums. Tiekamies TV ekrānos!

 Foto:

Noskaties vēlreiz-Karogu ienešana no 16min, mūs var redzēt no 18.42min.

http://www.ltv.lv/lv/raksts/09.07.2014-8.-pasaules-koru-olimpiades-atklashanas-ceremonija.id32146/

JDK „ Katlakalns” vārdā- Laura

Komentāri