Berries

Par Dzejas dienu norisi Ķekavā 11. septembrī

09.09.2019 | Sanda Zālamane
First_page_labots_img-20190904-wa0004

JIC sadarbībā ar Ķekavas pagasta bibliotēku un tirdziniecības centru "LIIBA" jau tradicionāli sadarbojas Dzejas dienu ietvaros un piedāvā tieši Tev dažādas aktivitātes!
Trešdiena, 11. septembris, būs tā diena, kad ies vaļā lielais, raibais jampadracis un Ķekavas ielās būs iespējams atrast un piedzīvot dažādus pārsteigumus.
Tev būs iespēja saņemt mūsu paskartes-veida sveicienu tirdzniecības centrā "LIIBA", atrast un palasīt dzejoļus kokos, pazīmēt uz trotuāra pie bibliotēkas no plkst. 10:00 līdz 17:00 un arī apmainīt savas grāmatas maiņas plauktā. Pavisam ekskluzīva iespēja būs iepazīties ar jaunajām valodas spēlēm "Jaunvārdi" un "Papapupupipiņopo" bibliotēkā!
Savukārt vakarā, plkst. 19:00, tiksimies bibliotēkā, lai rāmā un mīlīgā gaisotnē tiktos ar Dināru Gulbi un jaunajiem vārdu vērpējiem - Rvīnu Vardi un Signi Višku, kuri dalīsies savā daiļradē akustiskajā dzejas un prozas vakarā.


Sabiedrības informēšanas nolūkos pasākumā var notikt foto vai video fiksācija. Vizuālais materiāls var tikt ievietots Ķekavas novada pašvaldības informatīvajos kanālos.
Vairāk – https://ej.uz/kekava_privatuma_politika

Teksts Elizabeta Krēģere

Komentāri