Berries

Odziņa 2017

05.04.2017 | Anda Kirilova
First_page_58e1ebc3a139-5a9fcc9d-f515-4524-824e-be82a67c2593

Aizvadītajā svētdienā kultūras namā izskanēja Ķekavas mazo vokālistu konkurss „Odziņa 2017”. Tā virsuzdevums bija katrā vecuma grupā izvirzīt vienu pārstāvi, kurš pārstāvēs Ķekavu starpnovadu konkursā „Skanīgākais Cālis 2017”, kas šogad notiks 23. aprīlī Carnikavā  - pagājušā  gada uzvarētāja dzīvesvietā.

Par „Ķekavas odziņām” grupā līdz 4 gadu vecumam kļuva jaunākā konkursa dalībniece Emīlija Eglīte par skanīgāko izpildījumu un 5-6 gadu vecuma grupā -  Marta Matveja par talantīgāko sniegumu.

Lieki piebilst, ka arī pārējie konkursa dalībnieki demonstrēja atzīstamu dziedāšanas prasmi. Tā grupā līdz 4  gadu vecumam labu novērtējumu ieguva Endija Dreimane par centīgāko, Grieta Urtāne par saulaināko un Odrija Grīga par mīlīgāko izpildījumu. Savukārt 5-6 gadu vecuma grupā atzinību izpelnījās Tīna Inbrasa par stabilāku, Stefānija Šķēle par precīzāko, Maija Martinsone par muzikālāko, Gvido Gorbunovs par omulīgāko, Vanesa Mežinska par teatrālāko, Amelija Vizbule par jaukāko, Leontīne Lapsa par maigāko, Laura Vēvere par rūpīgāko, Ralfs Luško par švītīgāko, Anete Šere par saldāko, Beatrise Riekstiņa par lustīgāko, Laura Mūrniece par draiskāko un Niola Krūmiņa par labestīgāko izpildījumu un „senioru” grupā Amanda Brazovska par žiperīgāko, Kate Cīrule par sirsnīgāko, Rēzija Kalniņa par aizrautīgāko un Anete Caune par emocionālāko izpildījumu.

Šie skaistie pavasara un dziedāšanas svētki nebūtu iedomājami bez muzikālo skolotāju ieguldītā dalībnieku sagatavošanas darba. Tāpēc lielu paldies sakām  PII „Ieviņa” skolotājām Anitai Kampai, Kristīnei Jeronovičai, Laimai Dimantai, PII „Namiņš” skolotājai Mārītei Juškai, PII „Bitīte” skolotājai Līvai Dācei, privātskolas „Gaismas tilts 97” skolotājai Ilzei Millerei, muzikālajām skolotājām Diānai Kravalei no Mārupes un jaunajām pedagoģēm Leldei un Annai Matvejām.

Pateicamies arī konkursa atbalstītājiem:

Daugmales Multifunkcionālajam centram,

SIA „Garozu ķēķis” kafejnīcai „Kalnakrogs”

Konditorejas uzņēmumam „Pellija A” 

Krodziņam „Bambaleo”

Uzņēmumam „GiLine”’

Bērnu izklaides centram „Sapņu sala”

Frizētavai „Fenix”

Komentāri