Berries

MAGONE pārved mājās Zelta diplomu

08.11.2019 | Vita Priede
First_page_magone

MAGONE pārved mājās zelta diplomu.

 

Katlakalna Tautas nama sieviešu koris “Magone” pastāv tikai trīs gadus. Katra darba sezona nes sev līdzi dažādus izaicinājumus un sniedz jaunu pieredzi. Mūsu gaitām un tam, kā augam dziedātprasmē katra individuāli un kopā kā koris, var sekot līdzi gan mūsu Facebook lapā, gan internetvietnē www.korismagone.lv.

Šogad sajutāmies tik “paaugušās”, ka uzdrošinājāmies spert nākamo soli – pieteikties dalībai starptautiskā koru konkursā. Mūsu vēlme tika oficiāli apstiprināta, tāpēc no 29.oktobra līdz 3.novembrim savas balsis pievienojām kuplajam konkursa “Adriatic pearl” dalībnieku pulkam, ar kuriem satikāmies skaistajā Horvātijas pilsētā  - Dubrovnikā.

 Pateicoties saviem atbalstītajiem, tai skaitā Katlakalna Tautas namam un Ķekavas novada domei, esam guvušas savu pirmo starptautiska konkursa pieredzi un Zelta diplomu sieviešu koru kategorijā,

Konkrsa moto bija “satikties mūzikā”! Tā arī darījām. Satikāmies mūzikā ar 12 dažādu valstu koriem – Austrijas, Beļģijas, Ķīnas, Horvātijas, Indonēzijas, Izraēlas, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Taivānas,un Zviedrijas. Ar latvju dziesmām dalījāmies gan uz konkursa un Dubrovnikas Marina Držica teātra skatuves, Dubrovnikas vecpilsētas ielās un Horvātijas televīzijā.

Esam sajūsmā un kaļam plānus nākamajiem konkursiem!

         

Inga Boša, kora “Magone” dziedātāja

Komentāri