Berries

Kopīgas brīvdienas kopā ar dziedātāju un LTV spēles „Gudrs vēl gudrāks” vadītāju Valteru Frīdenbergu, ar draugiem, ar Latvijas jaunatni!

07.06.2017 | Ilze Reinholce
First_page_manas_br_vdienas_2017

Dziedātājs un LTV spēles „Gudrs vēl gudrāks” vadītājs Valters Frīdenbergs kopā ar draugiem arī šogad Latvijas jaunatni aicina kopīgās brīvdienās!

 

Projekta „Manas brīvdienas” mērķis ir radīt iespēju Latvijas bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt vasaras brīvdienas, dodot iespēju jaunatnei atpūsties, izklaidēties, gūt jaunus iespaidus un emocijas izglītojošās, izklaidējošās un praktiskās nodarbībās, ne velti uz projektu ceļo bērni pat no Norvēģijas un citām valstīm.

Projekts „Manas Brīvdienas” 2017 norisināsies no 13.08 – 20.08 Dundagas pilī.

 

Dalībniekus sagaidīs ne vien īpaša programma, bet ikvienam būs iespēja satikties un sadraudzēties ar dziedātāja Valtera Frīdenberga draugiem un kolēģiem - populāriem un iemīļotiem raidījumu vadītājiem, dziedātājiem, aktieriem un daudziem citiem pieredzes bagātām un tautā mīlētām personībām.

Šī gada jaunums - video! Jaunieši katru dienu pavada kopā ar savu mobilo telefonu un fotografē, filmē dažādus savas un citu cilvēku dzīves notikumus. Liksim uzsvaru uz to, lai visas nedēļas spilgtākās emocijas tiktu saglabātas! Apgūsim jaunas lietas par video mākslu, video apstrādi un montāžu - tas mūsdienās ir ļoti svarīgi, vecumam nav nozīmes! Tiks rīkots arī emociju foto konkurss un citas aktivitātes, kas saistītas ar foto! Tāpat arī visiem dalībniekiem tiks nodoti visi nedēļas labākie notikumi, kas fiksēti dinamiskos video.

 

Galvenais projekta uzdevums ir atklāt jaunus talantus saglabāsies arī šogad, jo tas ir projekta uzdevums, atklāt jaunus talantus un pilnveidot jau esošos, tāpat būs arī sporta aktivitātes, rīta rosmes, ekskursijas, radošās nodarbības, tikšanās ar īpašajiem viesiem, tas būs atkal viens varens piedzīvojums, izbaudīsim visu ko sniedz un piedāvā Dundagas pils, lai skaistas atmiņas un neaizmirstamas emocijas un pāri visam jauni draugi.

 

Pieteikties aicināti bērni un jaunieši vecumā no 6 - 18 gadiem.

Pieteikšanās termiņš: 10.jūlijs- nenokavējiet, piesakieties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Visa informācija un pieteikuma anketa – www.manasbrivdienas.lv

Kontakttālrunis: 29131458

Komentāri