Berries

Kopā ar novadniekiem

22.02.2013 | Vita Priede
First_page_big_tautas_20dejas_20koncerts_20276_1_

Februāris strauju tuvojas noslēgumam un tik maz ir atlicis līdz šī gada vienam no svarīgākajam mūsu notikumam – deju svētku skatei, kas būs 1. martā. Tamdēļ 21.februāra vakarā tikāmies Ķekavas kultūras namā, lai kopā ar pārējiem Ķekavas novada deju kolektīviem, "Sidrabaine", "Baloži", "Katlakalns" un TDA "Zīle", atrādītu saviem novadniekiem kā esam sagatavojušies šim pārbaudījumam.

Koncertu iesāka mūsu „Katlakalna” jaunieši un koncertam ritot, kolektīviem mijoties tika izdejots XV Deju svētku lieluzveduma „Tēvu laipa” repertuārs. Mēs izdejojām dejas - „Iebrauca saulīte”, „Kūmas”, meitu deju „Kreicburgas polka” un puišu deju „Es bij’ puika, man bij’ vara”. Meitu un puišu deju dejojām kopā ar VDPK „Baloži” meitām un puišiem.

Koncerta norise bija mazliet neierasta salīdzinājumā ar citiem koncertiem, jo kultūras nama skatuvi, kas parasti tiek atvēlēta māksliniekiem, bija ieņēmuši skatītāji, un mums dejotājiem bija atvēlēta zāle, kur parasti sēž skatītāji. Tādejādi mums dejotājiem bija lielāks deju laukums un koncerta skatītājiem bija labāk pārredzams, katras dejas raksts.

Koncerta noslēgumā vēlējumu, lai visi Ķekavas novada deju kolektīvi piedalītos XV Deju svētkos, vēlēja Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis un Ķekavas novada Kultūras aģentūras direktors Artūrs Ancāns. Kā arī ar ļoti, ļoti garšīgu kliņģeri katru kolektīvu iepriecināja novada uzņēmējs Igoris Malinauskas. Paldies!

Arī mēs „Savieši” novēlam, lai mums visiem izdodas satikties XV Deju svētkos, Daugavas stadionā.

Saviešu vārdā- Aija

Komentāri