Berries

Ķekavas novada TKC izstādē "Lauku sēta 2017" Rāmavā

03.10.2017 | Agrita Grīnberga
First_page_lt17web

No 5.-7. oktobrim  izstāžu kompleksā Rāmava norisināsies lauksaimniecības izstāde „Lauku sēta 2017”, kurā piedalīsies arī Ķekavas novada ūzņēmēji kopā ar Tūrisma koordinācijas centru.

Ķekavas novada uzņēmēji un Tūrisma koordinācijas centrs atradīsies atsevišķā stendā „Radīts Ķekavas novadā!” , kurā būs iespēja ne tikai iepirkties, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās. Stenda atklāšana notiks 5. oktobrī plkst. 13.30.

Stendā „Radīts Ķekavas novadā!” varēs iegādāties GiLine dabīgās sulas konfektes un sīrupus, Dancitis Handmade koka leļļu mājas, Malderu smiltsērkšķu produkciju, Krippu zirņu krekerus, Daugmales Jāņa bišu medu un Lindas Sulutauras keramiku, konditorejas fabrikas Mario gardumus, Siliņpapa kūpinājumus, Ameladas darināto gultas veļu un kafiju no Melnās  kafijas. Iepērkoties pie vismaz četriem no minētajiem uzņēmējiem, varēs piedalīties akcijā, kurā būs iegūstamas vērtīgas balvas. Viss, kas jādara, jāiegādājas produkcija un jāsakrāj četri zīmodziņi akcijas kartītē.

Savukārt Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs piedāvās apmeklētājiem piedalīties „Ruļļu cīņās”. “Ruļļu cīņas” ir divi speciāli aprīkoti velostendi, kur var sacensties ātrumā uz velosipēda, neizbraucot no telts. Tā ir aizraujoša un jautra spēku pārbaude, kas ļauj gūt pozitīvas emocijas un pārliecināties par savu muskuļu spēku, un, protams, salīdzināt savu rezultātu ar citiem.

Izstādes apmeklētājus ar saviem priekšnesumiem sestdien iepriecinās novada kolektīvi  -  vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs "Baloži" un kapella „Klabatas”, kuri uzstāsies pie Mazās zāles ieejas.

Aicinām Jūs apmeklēt stendu „Radīts Ķekavas novadā!” 5.,6. Un 7. oktobrī no plkst. 10-17!

Komentāri