Berries

Kazas dancināšana

05.02.2015 | Vita Priede
First_page_dsc_0036

Pirmais 2015.gada koncerts

 Šī gada pēdējā janvāra dienā tikāmies Katlakalna Tautas namā, lai ievērotu tradīciju, ko iedibinājuši Katlakalna VDPK „Savieši”. Katru gadu janvāra nogalē tiekamies, lai ar dejām pavadītu iepriekšējo gadu un sagaidītu jauno. Šogad tikāmies koncertā „Zirgs aizgāja grabēdams, kaza nāca klabēdama”. Katru gadu arī kompānija tā pati pazīstamā – VPDK „Degsme”, VDPK „Janita”, VPDK „Pavards”, paši „Savieši” un arī mēs – JDK „Katlakalns”.

Dejas mijās ar smiekliem, arī dejotāji mijās ar sastāviem – skatītājus pārsteidza „Savieši” un „Janita”, kas bija sagatavojuši kopīgus priekšnesumus. Paši parādījām „Alsungas polku”, „Meitas sēž kuražās” un „Precību danci”, jo nevienā gadā bez kāzām neiztikt.

Kā jau ierasts, arī šoreiz neizsprukām ar dejošanu vien – jauno gadu sagaidot, katram ir jāzīlē, kāds tad gads būs. Paldies mūsu ilggadējai dejotājai Lindai, kura vadīja pasākumu – ar viņas palīdzību izzīlējām laimi nākamā gadā pašas kolektīva vadītājas izskatā.

Un par lielāko pārsteigumu jāpasakās „Janitai”, kura bija sagatavojusi deju „Rozamunde” īpaši šarmantos trīsdesmito gadu kostīmos. „Rozamunde” izpelnījās milzīgas skatītāju ovācijas un bija jāatrāda atkārtoti.

Protams, apsveikumi, laba vēlējumi, ziedi un dāvanas, labs noskaņojums un balīte- viss kā piedienas gadu mijā!

 

Tiekamies nākamos koncertos!

Komentāri