Berries

Katlakalna pasta 80 gadu jubilejas svinības "Stāsti no pasta somas"

29.05.2018 | Aija Vitmane
First_page_pasts-afi_a

Ir notikumi, kurus nevar palaist garām nepamanītus....Mūsu Katlakalna pasta nodaļa svin savus 80 pastāvēšanas gadus. Tas ir daudz vai maz? Nezinām pareizo atbildi, bet esam lepni, ka Katlakalna pasta nodaļa ar saviem darbiniekiem pratusi sevi saglabāt tik  jauku, atsaucīgu un profesionālu.

Ikdienā saņemot savus preses izdevumus, vēstules un sūtījumus mēs neaizdomājamies par to, ka aiz tā visa stāv pasta darbinieki. Gan čaklie pastnieki, pasta operatori un arī prasmīgs pasta nodaļas vadītājs. Tik pašsaprotami, bet tas ir sarežģīts un atbildīgs darbs. Un nu ir pienākusi tā reize, kad varam aicināt kopā visus tos čaklos ļaudis, kuri garu gadu laikā, vai īsākā periodā ir bijuši piederīgi šai profesijai un Katlakalna pasta nodaļai. 

Pasākuma gaitā būs tikšanās, atmiņu stāsti, jauki pārsteigumi un laba vēlējumi, jo mūsu rokās ir nonākusi kāda veca un pļāpīga pasta soma, kura savus noslēpumus un stāstus atklās tieši šajā svētku reizē. Varbūt arī Jums ir kāds pasta stāsts, vai fotogrāfija ar kuru būtu ar mieru dalīties. Mēs priecāsimies par katru sīkumu, kas uzjunda atmiņas, apliecina senus notikumus. Atnāciet, jo svētkus jāsvin kopā!

Komentāri