Berries

Katlakalna dejotāji-Grāmatu Draugu ķēdē

20.01.2014 | Vita Priede
First_page_dsc_0139

Pagājušo sestdien, 18.janvārī, Rīgā notika unikāls pasākums, kāds līdz šim pie mums vēl nebija noticis- Grāmatu ķēde-, kurā mēs, JDK Katlakalns un VPDK „Savieši”, nevarējām nepiedalīties.

 

   Tā kā bijām pieteikušies stāvēt laika posmā no 13.00- 13.30, mums nācās ierasties reģistrēšanās punktā jau 45 minūtes ātrāk, bet diemžēl, kā jau tas reizēm mēdz notikt, viss mazliet iekavējās. Un tieši sestdien pie mums beidzot bija ieradusies ziema un sals, ko varēja just ikviens dalībnieks, bet mūsu Vineta bija pacentusies, sagādājot mums „sildošos” dzērienus, kā arī pāris eklērus, ar ko panašķēties, par ko mēs viņai esam ļoti pateicīgi.

 

Pēc plkst.13 pienāca arī mūsu kārta iesaistīties ķēdē un nomainīt iepriekšējos dalībniekus. Mēs stāvējām Kaļķu ielas- Kungu ielas posmā, kur mājas mums mazliet „palīdzēja” un nosedza no vēja, tā ka mēs pilnībā varējām izbaudīt pasākumu.

 

Pusstunda paskrēja nemanot, un jautrības gars mūs nepameta ne mirkli. Aukstuma pārvarēšanas nolūkos daži pat metās dejās, kamēr nebija grāmatu, ko padot. Jā, bija brīži, kad nebija nevienas grāmatas un atkal tādi, kad rokās ir pat 5 grāmatas, jo ir pēkšņs grāmatu „uzplūdums”. Protams, katram gribējās izlasīt un apskatīt, kādu grāmatu tad viņš padod, kas arī radīja mazos „sastrēgumus”.  Mēs jau smējāmies, ka tagad vismaz cilvēki zinās, kādas grāmatas tad mums ir tajā Gaismas pilī.

 

Protams, ka pirms katrs dodas uz savu pusi, vajadzēja uzņemt vēl kopbildi ar „Saviešiem”, lai paliek par piemiņu, ka arī mēs pielikām savu roku grāmatu nogādāšanā uz to jaunajām mājām.

 

Dodoties mājās, bija prieks redzēt, ka cilvēkiem piedalīšanās „Grāmatu ķēdē” sniedz prieku un tiek labi pavadīts laiks, vienojoties kopējā dziesmā „Bēdu manu lielu bēdu” vai kopīgi dejojot.

Vivita Priede

FOTO

Komentāri