Berries

Karikatūrists Dzintars Melnis

06.01.2020 | Ināra Rumbina
First_page_melnis-01-01

Pirmās karikatūras publicētas 1993. g. žurnālā “Dadzis”. Ilgstošākā sadarbība bijusi ar izdevumiem: “Dadzis”, “Nedēļa TEV”, “Neatkarīgā Rīta Avīze”, “Rīgas Balss”, “Spogulis’.

Dz. Melņa karikatūras un ilustrācijas publicētas arī izdevumos: “Kapitāls”, “Ieva”, “Privātā Dzīve”, “Vakara ziņas”, “LABA”, “Spicā”, “Fantadroms”,” Literatūra un Māksla”, “Diena”, “FHM”, “Auto”, “Lauku Avīze”, “Mezgls”, “Rīgas Laiks” un citos izdevumos.

Bez publicēšanās presē karikatūrists zīmējis reklāmas, veidojis dizainu un ilustrējis dažādu uzņēmumu iekšējos materiālus. Populārākie klienti: Swedbank, RIMI, sporta klubs “Rīga”, Knorr, Skandi motors, Zemnieku Saeima, Ventspils Olimpiskais centrs, sporta klubs “Barons”, Latvijas Krājbanka, LLKC un citi.

Neatņemama Dz. Melņa ikdienas sastāvdaļa ir karikatūru zīmēšana pēc individuāliem pasūtījumiem, kā arī viesu zīmēšana dažādos pasākumos un ballītēs.

             Izstādē Ķekavas novadpētniecības muzejā no 9. janvāra līdz 29. februārim būs skatāmas                       gan karikatūras, gan šarži.

Tikšanās ar karikatūristu 9. janvārī 18.00

Komentāri