Berries

JDK „Katlakalns” Ogresgalā jeb Danči Meteņos

19.02.2014 | Vita Priede
First_page_dsc_0444

 

 Jaunajā gadā jau ir pagājuši gandrīz divi mēneši, un mēs, JDK Katlakalns, arī neesam sēdējuši rokas klēpī salikuši. Februāris mums bija koncertu mēnesis, jo trijās nedēļas nogalēs mums bija koncerti. Šoreiz par koncertu Ogresgala Tautas namā.

15. februāra pēcpusdienā devāmies uz Ogresgalu, kur mūs laipni sagaidīja Egita Tontegode ar savu kolektīvu JDK „Ābeļzieds”. Drusku neierasti, ka bijām nelielā sastāvā, jo ierastā lielā autobusa vietā braucām ar mikroautobusu. Ogresgala Tautas namā jutāmies kā mājās, jo uzņemšana bija ļoti jauka un sirsnīga. Iemēģinājuši deju laukumu, sākām posties koncertam, Vineta šoreiz iejutās vizāžistes amatā, sapucējot dažas kolektīva meitenes.

            Koncertā „Danči Meteņos” kopā ar mums un JDK „Ābeļzieds” piedalījās Ikšķiles JDK „Spole”  un Ogres gala DK „Ābolēni” , kā arī vokālais ansamblis un folkloras kopa. Kā jau Meteņdienas koncertā pienākas iepazinām raksturīgākās Meteņdienas tradīcijas, dziesmas un lustes ,skatītājiem kā liels pārsteigums bija konfekšu lietus un beigās arī ūdens šaltis veselībai. Katram kolektīvam bija uzdevums koncertā parādīt 4 dejas. Šoreiz skatītāju vērtējumam piedāvājām dejas „Maģais dancis”, „Krakovjaks”, „Meita puišus dancināja” un „Es bij` meita”. Koncerta beigās, protams, neiztikt bez kolektīva un visu koncerta dalībnieku kopbildēm. Atzinīgus vārdus pēc koncerta saņēmām no JDK Spole vadītājas par deju „Krakovjaks”, viņai esot ļoti paticis, un mums pašiem arī prieks. Pēc koncerta, protams, varējām izdejoties ballītē, kā arī piedalīties dažādās atrakcijās, kuras piedāvāja vakara vadītājas.

            Tā mūsu februāra koncertu maratons ir beidzies. Protams, gaidām nākamos koncertus un priecāsimies tajos redzēt arī Tevi!

 

 

JDK „Katlakalns” vārdā- Laura

 FOTO

Komentāri