Berries

"Jautrie zābaciņi" triumfē ASV

13.01.2017 | Ilze Reinholce
First_page_irita

Šīs nedēļas sākumā no Pasaules čempionāta līnijdejās atgriezušies līnijdejotāju kluba “Jautrie zābaciņi” dejotāji. Čempionāts norisinājas no 01.-08.janvārim Našvillā, ASV un Latviju turp pārstāvēt bija devusies 10 dejotāju delegācija. “Jautro zābaciņu” komanda startēja 2 disciplīnās, kā arī 8 dejotāji bija kvalificējušies individuālajiem startiem. Tik raiba dejotāju izlase klubam bija pirmo reizi, praktiski katrs pārstāvis no sava novada – Irita Jasinska (Baloži, Ķekavas novads), Inga Ozoliņa (Koknese), Aija Sproģe (Jaunjelgava), Daiga Vītola (Aizpute), Krišjānis Bite (Rudbārži, Skrundas novads), Aina Vētra-Zemture un Laila Strausa-Krūmiņa (Olaine), Rūta Pobusa (Jaunpils), Liene Feldmane (Iecava), Ieva Tauriņa (Rīga).

Tālais ceļš, 3 pārlidojumi, lai nonāktu galā, sliktie laika apstākļi bija nopietni satraukuši dejotājus. Arī sacensību grafiks sākotnēji nelikās labvēlīgs, jo visi starti dejotājiem sakrita pirmajās divās sacensību dienās. Īsti nebija laika adaptēties, taču tas lika saņemties un parādīt labāko, ko vien varam. Sacensības tika translētas internetā tiešraidē, un dejotājus stiprināja ziņas, kas pienāca no Latvijas – jutām patiešām milzīgu līdzjutēju atbalstu, mājās palikušo ģimenes locekļu tālos, bet stipros plecus. Es personīgi jutos fantastiski, kad man dejotāji no ASV, Vācijas, Nīderlandes sūtīja sms, ka Latvija var būt lepna par manu sniegumu. Sajūtas ir neaprakstāmas.

Rezultātā “Jautro zābaciņu” komandai abās disciplīnās, kurās tā startēja, iegūtas 2.vietas. Savukārt individuālajiem dejotājiem šādi rezultāti:

Irita Jasinska – 1.vieta (Intermediate Crystal Female)

Inga Ozoliņa – 2.vieta (Novice Crystal Female)

Aija Sproģe  - 3.vieta (Novice Diamond Female)

Daiga Vītola – 3.vieta (Novice Silver Female)

Krišjānis Bite  - 3.vieta (gan Advanced Open Male, gan Showcase Open Male)

Aina Vētra-Zemture – 3.vieta (Newcomer Diamond Female)

Laila Strausa-Krūmiņa – 5.vieta (Newcomer Diamond Female)

 

Gribas pateikt lielu paldies visiem atbalstītājiem, kas bijuši kopā ar mums šajā grūtajā kvalifikācijas procesā un , protams, arī pašā Pasaules čempionātā. Ikviens novads var lepoties ar savu dejotāju sniegumu, jo mūsu valsts tika pieminēta tik daudz reižu. Ķekavas novadam ir savs 2017.gada pasaules čempions līnijdejās Intermediate Crystal divīzijā! Daudzi dejotāji nāca klāt ar apsveikumiem un jautājumiem par to, kur Latvija atrodas un šis bija patiesi liels ieguldījums mūsu valsts popularizēšanā.

Īpašs paldies Baložu kultūras namam, kas deva iespēju iknedēļas mēģinājumiem pievienot papildus treniņus, lai varētu sagatavoties startiem! Esam gandarīti par sasniegto un vēlam visiem laimīgu Jauno 2017.gadu!

Tweet

0 komentāri

Komentāri