Berries

Jauno sezonu uzsākot

11.09.2013 | Vita Priede
First_page_jauniesi-1_3

 

Un atkal klāt ir septembris. Atkal kādam jāiet uz skolu, bet mums, savukārt, uz dejām. Pagājušās piektdienas vakarā gandrīz visi JDK „Katlakalns” dejotāji tikāmies vadītājas Vitas pagalmā, lai sezonu uzsāktu nedaudz sportiskā garā. Tā kā oficiālā sezonas atklāšana, kad gaidām arī jaunos dejotājus, mums ir 12. septembrī, tad šo varētu nosaukt par neoficiālo pirmssezonas satikšanos.

Vakarpusē, sportiski tērpti, groziņiem rokās, kurš ar mašīnu, kurš ar divriteni, bet visi priecīgi par atkalredzēšanos, sapulcējāmies, lai iekustinātu kājas un noskaidrotu, kā tad kuram pa vasaru ir veicies.

Ar stafetēm jau nu mums veicās, kā nu kuram. Pārāk lielas personības sapulcējušās deju kolektīvā, ne visi pakļaujas vadībai ar aizsietām acīm. Bet katrā stafetē kāds uzvarētājs tomēr atradās.

Pēc stafetēm, protams, patīkamās lietas – liels uz ugunskura vārītas zupas katls un līdzpaņemtie gardumi. Un tad nu varējām uzklausīt arī oficiālās un ne tik oficiālās runas. Izteicās vadība, izteicās prezidijs, izteicās arī citi interesenti. Uzzinājām par jaunumiem, kas mūs skars šajā sezonā – būs jaunas dejas, būs jauni izaicinājumi,, mainīsies arī mēģinājumu uzbūve – noteikti būs interesanti. Ir arī skumīgāki jaunumi – mūs pamet vairāki dejotāji. Daži, lai savestu kārtībā veselību – paldies Lindai un Lailai par ilgiem gadiem kolektīvā! Daži, lai iekarotu jaunas virsotnes – vēlam veiksmi Jurģim!

 Un gaidām jaunus dejotājus, kas papildinās mūsu dejotāju rindas!

 Foto

Ieva

Komentāri