Berries

Jaunas komandas, jauni kontrolpunkti

03.10.2017 | Aiva Veršiņina
First_page_bilde_p_crel_ze

Tieši tā varētu raksturot 30. septembrī notikušo tradicionālo un atraktīvāko komandu orientēšanās pasākumu Ķekavas novadā “Iepazīsti savējos 2017”. Pasākumā uz starta līnijas stājās 29 komandas, kurām tīras sakritības pēc, noteiktā kontrollaikā bija jāapmeklē tieši 29 kontrolpunkti.  Jaunpienācēju vidū bija tādi uzņēmumi kā – veikali HUSIS.LV un MySport, labdarības biedrība NSUS, datoru serviss MyFix, ātrās ēdināšanas uzņēmums Kaupera Kreperia, marmelādes ražotājs GiLine, improvizācijas teātris Makbets, bērnu izklaides centrs “Sapņu sala”, Ķekavas novada fonds & Labietes, Raibā pupa ar visām tās filiālēm Ķekavas novadā, bērnu izklaides centrs TeELPA un rotaļlietu mājražotājs Dancītis Handmade, kā arī FK Auda.

Savukārt dalībnieku vidū varēja vērot interesantu stratēģiju – iepriekšējo gadu laureāti veidoja apvienotās komandas, lai vēl vairāk stiprinātu savas pozīcijas un rezultāti rāda, ka tas arī attaisnojās.

Jāatgādina, ka šogad pasākumu kuplināja vairākas jaunas papildus nodarbes visas dienas garumā. Proti, pie centrālās skatuves ikviens dalībnieks un apmeklētājs varēja piedalīties ziedošanas akcijā “Aklais randiņš ar grāmatu”, kuras ietvaros tika vākti līdzekļi jauniešu projektu atbalstam. Kā ziņo akcijas rīkotāji, tika savākti teju 100,- EUR. Otrs jaunievedums bija Ruļļu cīņas, kurās ikviens interesents, kāpjot uz speciāli izveidota velo stenda, varēja izmēģināt savus spēkus 500 metru velo sprinta distancē.

Tūrisma koordinācijas centrs izsaka lielu pateicību visiem uzņēmumiem un to darbiniekiem, kā arī iestādēm par aktīvu līdzdalību uzdevumu veidošanā un pasākuma norisē. Paldies arī organizatoriskajiem partneriem – Ķekavas novada sporta aģentūrai un biedrībai “Ķekavas novada uzņēmēju padome”.

Ar rezultātiem, foto un video materiāliem aicinām iepazīties apmeklējot www.iepazistisavejos.lv

Juris Žilko,
mob. 20212125

Komentāri