Berries

Jaunas grāmatas Baložu bibliotēkā

03.10.2018 | Anna Lemeševska
First_page_attels040

Vēsajās rudens dienās jādomā, kā saglabāt labu veselību. Vai vajadzētu vairāk nodarboties ar sportu vai tomēr ieritināties zem segas ar labu grāmatu. Baložu bibliotēka piedāvā grāmatas visām dzīves situācijām.

 “Zāles autoimunitātei” - grāmatas autora izstrādātā programma ļauj ne vien savlaicīgi novērst multiplās skrelozes, osteoporozes, diabēta, vilkēdes, Alcheimera slimības un citu autoimūno traucējumu attīstīšanos, bet arī tos uzveikt.

 “Muskulatūras attīstīšana” - grāmatā ļoti skaidri un precīzi aprakstīta lielākā daļa muskulatūras attīstīšanas vingrinājumu. Zīmējumiem pievienotais paskaidrojošais teksts ļauj gan iesācējiem, gan jau pieredzējušam atlētam izstrādāt savu nodarbību programmu.

 “Manam bērnam patīk bērnudārzs”- kā pārvarēt savas šaubas un vainas sajūtu, palaižot mazuli dārziņā? Kā saprast, vai viņš jūtas labi, un ko darīt, ja mazulim bērnudārzā nepatīk?

 Barbaras Teilores-Laino grāmatā “Mājās gatavota barība kaķiem un suņiem” atradīsiet 75 veselīgu, gardu cienastu un dažādu kārumu receptes saviem mīluļiem, kuru pagatavošanai nav nepieciešama ne īpaša vieta, ne ekskluzīvas sastāvdaļas.

 

“Mans draugs Mārtiņš Freimanis” – Daigas Mazvērsītes grāmata ir lielisks izziņas avots ne vien tiem, kurus interesē Mārtiņa Freimaņa dzīves fakti, bet arī latviešu populārās mūzikas aizkulises deviņdesmitajos gados un gadsimtu mijā. Viņš bija kā spilgta komēta. Atlidoja, apžilbināja un pārvērtās zvaigžņu putekļos...

 Daiļliteratūra

Romāns “Cilvēks bez suņa” iesākas kā vienkārša ģimenes drāma, bet tad sižeta līkloči strauji maina virzienu un tas pārtop intriģējošā detektīvstāstā.  H.Nesers risina dzīves un nāves jautājumus un analizē visnotaļ nopietnas eksistenciālas tēmas par dzīves jēgu, kas tomēr ne nieka nemazina kriminālromānos nepieciešamo spriedzi.

 “Ķīmiķe” – “Krēslas” sērijas autore Stefanija Meiere uzrakstījusi elpu aizraujošu drāmu ar trillera elementiem, kuras galvenie varoņi ir darbu zaudējusi zinātniece un bijušais valdības aģents.

 “Informators” - Grišama jaunākais romāns ir par bagātajiem un varenajiem un tieslietu sistēmas ļaunprātīgu izmantošanu.  Galvenā varone – nepārprotami valdzinoša sieviete... Informators, kurš slepus ziņo par korupciju... Spēcīgs un biedējoši pārliecinošs fons...

 Bērniem un jaunatnei

“Ar sirdi pret klikšķi” - vidusskolniece Karo cītīgi mācās, jo vēlas veiksmīgu karjeru – nevis atkārtot mātes kļūdas un agri apprecēties, atstājot sapņus nepiepildītus. Karo iepatīkas jaukais un sirsnīgais Fēlikss, tomēr attiecības ar YouTube blogeri, kuram ir divi miljoni abonentu, nav vienkāršas.

 “Sports ir lielisks” - oriģināla, asprātīga bilžu grāmata, kas mudinās uz sportošanu gan bērnus, gan pieaugušos.

 “Grāmata Benijam” - Sema lasa grāmatas, taču viņas suņuks Benijs negrib lasīt. Viņš grib rotaļāties! Kāpēc jālasa grāmata? Sema nolemj aizvest sunīti uz bibliotēku. Varbūt tur ir īstā grāmata Benijam?!

 Ar visiem grāmatu jaunumiem var iepazīties šeit.

Komentāri