Berries

Jaunas grāmatas Baložu bibliotēkā

29.06.2018 | Anna Lemeševska
First_page_attels757

Arī vasarā Baložu bibliotēkā var smelties jaunas idejas ceļojumiem, dzīvnieku un dabas vērošanai un vienkārši izklaidei!

“Ar stopiem apkārt pasaulei. Neparastā Eiropa un kripatiņa Āfrikas”- turpinām ceļojumu kopā ar stopotājiem Laini un Artūru uz tirkīzzilām Maltas krastmalām, pāri Šveices maģiskajiem kalniem un saules pielietām Moldovas vīna ielejām līdz viesmīlīgā gruzīna mājas durvīm. No dedzīgā marokāņa krāmu bodītes un neizzinātākajiem Balkāniem līdz pašas Konstantinopoles lidostas vārtiem. Aizraujoši, koši, neparasti.

“Dzīvnieku dvēseles dzīve” - gādīgs kā vāvere, uzticīgs kā krauklis, līdzjūtīgs kā meža klaidoņpele, skumjš kā briežumāte – vai tiešām dzīvniekiem var piedēvēt šādas īpašības un viņi izjūt tādas emocijas?

„Skaņu spēles II” – Silvijas Brices 2.grāmatā apkopots nošu materiāls, kuru papildina rotaļas. Krājums noderēs pirmskolas un sākumskolas skolotājiem un mūzikas skolotājiem.

„Satura mārketings internetā” – dod ieskatu kā uzņēmumiem ar mazām izmaksām piesaistīt, apkalpot un noturēt patērētājus.

„Neremdināmi” - aktrises un dziedātājas Raimondas Vazdikas dzejas un stāstu grāmata – autobiogrāfija.  Grāmatā apkopotie stāsti un dzeja jau ir krājušies kādu ilgāku laiku. Grāmatā autore ir diezgan atklāta, protams, arī emocionāla un mazliet ironiska.

„Tumsas dzīlēs” - vēlreiz ieskatieties E L Džeimsas romāna Tumsa piecdesmit nokrāsās pasaulē: ar Kristjena Greja acīm.

„Melu koks” - tēva mantās Feita atrod norādes uz melu koku – unikālu augu, kas barojas no meliem. Ja kokam pačukst melus, tas rieš augli, kura apēšana savukārt atklāj kādu cieši glabātu noslēpumu. Lai sadzītu pēdas ļaundarim un attaisnotu tēvu, Feita iesaistās bīstamā spēlē...

Vēstures romānu sērijā "Mēs. Latvija. XX gadsimts" klajā laists Andra Akmentiņa romāns "Skolotāji". Romāns ir sadalīts četrās daļās. Katras centrā ir kāds Hruščova laika lauku skolotājs. Ar atšķirīgu dzīves pieredzi un skatījumu uz notiekošo.

Bērniem un jauniešiem

“Before. Pirms” – pasaulslavenās bestselleru sērijas After turpinājums. Annas Todas grāmatā attēloti sērijas pirmās grāmatas notikumi no Hārdina skatu punkta, kā arī atklāti intriģējoši noslēpumi par citiem romāna tēliem, piemēram, kaitinošo Molliju.

Pazīstamais rakstnieks Aivars Kļavis ar jaunāko darbu "Bēgšana no čūsku valstības" turpina triloģiju "Ceļš uz nezināmo zemi".  Romāns ir par mūsdienu jauniešiem, kuri atrod interesantas liecības par mūsu tālajiem senčiem, un vēstījumu par to, kā dzīve ritēja tolaik, kad mūsu priekšteči vēl tikai devās uz Baltijas jūras krastiem.

„Nindzja Timijs un zudušo dziesmu kambaris” - ar nepacietību gaidītā ceturtā grāmata par drošsirdīgo kaķi Timiju un viņa draugiem beidzot ir klāt!

„Lācītis Rūdis dodas uz Vecrīgu” - lācītis Rūdis lasītājus iepazīstina ar savu dzimto pilsētu Rīgu. Kopā ar lāču meiteni Esmeraldu viņš dodas uz Vecrīgu, kur izrāda pilsētas ievērojamākās vietas, stāstījumā iekļaujot arī leģendas.

 Ar visiem grāmatu jaunumiem var iepazīties šeit

Komentāri