Berries

Dzejas dienu 2018 norise Ķekavā

20.09.2018 | Sanda Zālamane
First_page_sam_3397

Dzejas dienas Ķekavā šogad organizēja Ķekavas pagasta bibliotēka sadarbībā ar Ķekavas Jaunatnes iniciatīvu centru (JIC).

Aktivitātes noritēja visas dienas garumā. Rīta pusē bija iespēja ar krāsainiem krītiņiem uzrakstīt savas mīļākās dzejas rindas uz asfalta, stāvlaukumā pie Doles Tautas nama.

Rezultāts ir krāsaini dzejisks, un, līdz lietus visu aizskalos, varēsim baudīt "dzejoļus uz trotuāra".

Ābeļdārzā nejaušus garāmgājējus izbrīnīja, traucēja vai iepriecināja grāmatplaukts, kurā izliktās grāmatas varēja droši ņemt līdzi, palasīt turpat uz vietas vai iemainīt pret savām.

Noslēdzošais pasākums notika vakarā, Ķekavas bibliotēkā, kurā piedalījās četri vārda burvji: "Stāvu Zemāk", IRAARI, Eli, Viktorija Upesleja , kuri uz brīvā mikrofona iespēju varēja pieteikties iepriekš.

Četri autori bija tik dažādi, cik dažāda un diametrāli pretēja bija klausītāju reakcija - sākot no prieka līdz pilnīgam mulsumam, ausu sarkšanai un zāles pamešanai.

Pasākumā piedalījās arī jaunie dzejnieki no Ķekavas, kuru dzejoļi ir iekļauti JIC izveidotājā īpašajā dzejoļu grāmatiņā. Mums prieks par talantīgajiem puišiem  - Sebastianu Plaudi, Haraldu Veispalu, Jāni Stūri.

Pasākuma otrajā daļā, par ko mans milzīgs personīgs prieks, pie mums uzstājās Jonas Lindberg. Puisis no Zviedrijas ar lielisku balsi, bezgala sirsnīgs, profesionāls, krāsainu ģitāru! Jonas sagādāja milzīgu muzikālu prieku visiem klātesošajiem,  Mūziķis dziedāja par pašu būtiskāko - pūķiem, princesēm un cepumiem!

Tiekamies bibliotēkā!

Milzīgs paldies par uzņēmību, ieguldīto darbu, zelta idejām, smaidiem, vieglo kopā būšanu JIC darbiniecei Elizabetai Krēģerei!

Mārītes Ķempeles bildes šeit

Sanda Zālamane

Komentāri

Comment_thumb_gunta_saule_dombrovska_

Saule Gunta 20.09.2018
0

Man patika. Paldies!

Atbildēt