Berries

Dzejas dienas Baložu bibliotēkā kopā ar Elīnu Līci

27.09.2019 | Baložu pilsētas bibliotēka
First_page_dsc09024

Septembris atnāk ar bagātīgu ražu dārzos, krāsainām lapām un Dzejas dienām.  Dzejas mēnesī biežāk gan pieauguši, gan bērni pašķirsta dzejas grāmatas. Baložu pilsētas bibliotēkā, atzīmējot Dzejas dienas, viesojās dzejniece, mūziķe, dzejnieces un publicistes Andas Līces meita - Elīna Līce.

No rīta Elīna Līce tikās ar 3.klases skolniekiem, veidojot sarunu ar bērniem par dzeju, mūziku un savu dzīves ceļa izvēli. Viņa lasīja savus jautros un jocīgos dzejolīšus, spēlēja līdzpaņemtās stabules un mutes ermoņikas, aizvedot bērnus multfilmu mūzikas pasaulē un mudinot atpazīt dzirdētās melodijas. Tikšanās noslēgumā Elīna nolasīja īsu blēņu dzejoli, ko bērni ātri apguva. Kā arī tika kopīgi sacerēts dzejolis vārdu pa vārdam.

 Pēcpusdienā dzejniece un mūziķe Elīna Līce tikās ar pieaugušo auditoriju, kur lasīja vēl nepublicēto dzeju, kā arī pāris dzejoļus no dzejas krājuma „Redzu”. Dzejas mīļotāji tika aizvesti arī mūzikas pasaulē ar stabuļu un mutes ermoņiku palīdzību. Pozitīvā atmosfērā tika aizvadīta Dzejas diena. Paldies, Elīnai Līcei par dziļajām pārdomām un emocionālo aizkustinājumu!

Foto no bērnu pasākuma šeit.

Foto no pieaugušo pasākuma šeit.

Komentāri