Berries

Bibliomūza #4 ELĪZABETA KRĒĢERE

08.05.2018 | Sanda Zālamane
First_page_elipngabilogo-1

Beigu sākums vai sākuma beigas, bet tas nu ir noticis - BIBLIOMŪZAS koncerti izskan jau pavisam drīz. Ceturtdien, 10. maijā, plkst. 19:00 Ķekavas pagasta bibliotēkā notiks ceturtais un pēdējais "BIBLIOMŪZAS" projekta koncerts, kurā uzstāsies Elīzabeta Krēģere
Stundas garumā baudīsim Elī mūziku un varēsim arī parunāties par mūziku un radošumu, dzerot gardu tēju.

Elī par sevi saka: "Lai gan ikdienā nodarbojos ar ļoti daudz un dažādām lietām, mūzika ar mani bijusi vienmēr, kopš sevi atceros. Man reizēm ir sajūta, ka visa pasaule skan, un tad es gluži vienkārši ļauju tai skanēt caur sevi. Nu jau 11 gadus es radu arī savas dziesmas, pie reizes spēlējot un iemēģinot dažādus mūzikas instrumentus, un, tas ir kaut kas, caur ko es varu pieskarties pasaulei ar savām domām un sajūtām viegli, vieglītēm, ne tā kā ikdienā. Lai gan ar laiku arī ikdiena kļūst tāda viegla un priecīga, un krāsaina, ja tu ļauj pasaulei atskanēt ap sevi un sevī."

Projekta "BIBLIOMŪZA" mērķis ir veicināt sabiedrisko pasākumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām netradicionālā vidē, kā arī iedvesmot un iedvesmoties mūzikā un vārda pasaulē. 4 mēnešu laikā (katra mēneša 2. ceturtdienā) tiksimies 4 koncertos kopā ar 4 foršiem māksliniekiem, kas paši rada un izpilda savu mūziku, kā arī pavadīsim pirms- un pēc- koncerta brīžus jaukās sarunās par dzīvi radošumā pie siltas tējas krūzes.

Projektu organizē Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Ķekavas pagasta bibliotēku.
Ieeja pasākumā bezmaksas.

Elīzabeta Krēģere

Komentāri