Berries

BIBLIOMŪZA #2 JONAS LINDBERG

06.03.2018 | Sanda Zālamane
First_page_jonaspsd2

Ceturtdien, 8. martā plkst. 19:00 Ķekavas pagasta bibliotēkā notiks jau otrais "BIBLIOMŪZAS" projekta koncerts, kurā uzstāsies mūziķis Jonas Lindberg.
Stundas garumā baudīsim Jonasa mūziku un varēsim arī parunāties par mūziku un radošumu, dzerot gardu tēju.

Jonas par sevi saka: "Mani sauc Jonass. Es brīvajā laikā esmu nenogurstoši laimīgs mūziķis no Zviedrijas. Es rakstu mūziku, jo man tas sagādā milzīgu prieku. Mans galvenais mērķis ir sasniegt un arī dāvāt pēc iespējas vairāk laimes caur mūziku. Viss pārējais, kas nāk kopā ar mūziku, ir tikai tādi laimīgi nejauši bonusiņi. Manas dziesmas lielākoties ir murmulēšana par dzīvniekiem, cilvēkiem, ēdienu un mīlestību. Tāpēc, ja Tev patīk kāda no šīm lietām, un ja Tev patīk mūzika, tad ir visai liela iespēja, ka Tev patiks arī tas, kas man ir, ko piedāvāt."

Projekta "BIBLIOMŪZA" mērķis ir veicināt sabiedrisko pasākumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām netradicionālā vidē, kā arī iedvesmot un iedvesmoties mūzikā un vārda pasaulē. 4 mēnešu laikā (katra mēneša 2. ceturtdienā) tiksimies 4 koncertos kopā ar 4 foršiem māksliniekiem, kas paši rada un izpilda savu mūziku, kā arī pavadīsim pirms- un pēc- koncerta brīžus jaukās sarunās par dzīvi radošumā pie siltas tējas krūzes.

Projektu organizē Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Ķekavas pagasta bibliotēku.
Ieeja pasākumā bezmaksas.

Elīzabeta Krēģere

Komentāri