Berries

Bērnu deju kolektīvs "Daina" aicina pieteikties jaunus dalībniekus

22.08.2016 | Daina Marija Zozuļa
First_page_vec_k__grupa

bdkdaina@gmail.com.

Mēģinājuma laiki:

sākumskola:
Otrdienās, ceturtdienās
plkst.15.00 -16.30

vecākās klases:
Otrdienās, ceturtdienās
plkst. 16.30 - 18.00

pirmsskola:
Otrdienās, ceturtdienās
plkst. 18.00 - 19.00.

Bērnu deju kolektīva vadītājas DAINA MARIJA ZOZUĻA un LĪGA FREIMANE gaida jaunos dejotājus dažādās vecuma grupās.

Komentāri

Comment_thumb_daina_zozula

Daina Marija Zozuļa 17.09.2016
0

KOPSAVILKUMS! Meitu sastāvi visās grupās pilnībā ir nokomplektēti.Ja būs kādas izmaiņas noteikti ziņosim. Ļoti ,ļoti gaidam 4 puišus pirmsskolas un vecākās grupas (5-8.kl.)sastāvos. Jaunākajā grupā 1,-3.kl. puiši šogad ir ļoti aktīvi un esam uzņēmuši jau ar rezervi. Tātad šajā vecuma grupā šajā mācību gadā puiši netiek uzņemti. Atgādinu, ka latviešu tautas deja ir pāru deja .ļoti gaidam savā ļoti draudzīgajā pulkā minētos 4 puišus pirmsskolas vecuma un 4 puišus vecākās grupas sastāvos.

Atbildēt
Comment_thumb_daina_zozula

Daina Marija Zozuļa 13.09.2016
0

Jaunākās grupas vecākiem! INTERESANTS FAKTS-MEKLĒJAM SMAIDĪGU, ENERĢISKU MEITENI ,kura mācās pirmajā vai otrajā klasē. un kurai ļoti patīk dejot. Puišu sastāvs pilnībā ir nokomplektēts. JA BŪS KĀDAS IZMAIŅAS SEPTEMBRA MĒNEŠA LAIKĀ PAZIŅOSIM. Pateicamies jaunākās grupas vecākiem par atsaucību.

Atbildēt
Comment_thumb_daina_zozula

Daina Marija Zozuļa 10.09.2016
0

Pirmsskolas vecuma grupas vecākiem! Meitu sastāvs ir pilnībā nokomplektēts. Ir dažas brīvas puišu vietas. Ieskatieties mūsu mājas lapā www.fasebook com (bērnu deju kolektīvs DAINA). JA BŪS KĀDAS IZMAIŅAS SEPTEMBRA MĒNEŠA LAIKĀ - PAZIŅOSIM .Paldies visiem pirmsskolas vecuma grupas vecākiem par atsaucību.

Atbildēt