Berries

Baudi rudeni aktīvi!

22.09.2017 | Aiva Veršiņina
First_page_baudi_rudeni_akt_vi_parkulturu.lv

Tūrisma koordinācijas centrs aicina izbaudīt rudeni Ķekavas novadā, piedaloties kādā no aktīvās atpūtas pasākumiem. Ja esi azartisks, tad noteikti piedalies orientēšanās pasākumā “Iepazīsti savējos”. Tomēr, ja galvenais ir labi pavadīts laiks, neskaitot sekundes, izvēlies kādu no laivošanas pasākumiem vai rudens velotūri.

Jau sesto reizi norisināsies orientēšanās pasākums “Iepazīsti savējos”. 30.septembrī komandas (2 līdz 7 cilvēku sastāvā) gaidīs vietējo uzņēmumu īpaši sagatavotie uzdevumi, kuru izpildei nepieciešamas dažādas prasmes, zināšanas un veiklība. Tāpat vērība tiks pievērsta, lai novada iedzīvotāji un viesi sacensību azartā, jaunā gaismā un no cita skatu punkta iepazītu ievērojamākos un raksturīgākos Ķekavas novada tūrisma objektus. Pasākums tradicionāli ir ar sportisku ievirzi, taču šogad īpaša vērība tiks pievērsta, lai komandas savu vairāku stundu “ceļojuma” laikā pa novada uzņēmumiem un tūrisma objektiem, iepazītu tos pilnīgāk.

Kā ierasts, dalībnieki tiks iedalīti trīs grupās – kājnieki, velobraucēji, autobraucēji. Katra komanda atbilstoši savām spējām un vēlmēm, kā arī noteiktajam kontrollaikam izvēles veidā apmeklēs kontrolpunktus un tajos veiks speciālos uzdevumus. Finišā tos gaidīs silta zupa un aizraujošas aktivitātes – “Ruļļu cīņas”, “Aklais randiņš ar grāmatu”, kā arī spēle “Gailītis vai vistiņa”. Vairāk informācijas: www.iepazistisavejos.lv

Ja sacensību gars nav Tavs sabiedrotais šajā rudenī, iesakām nelaist garām iespēju piedalīties kādā no laivu braucieniem vai rudens velotūrē. 14.oktobrī dosimies laivu braucienā-ekspedīcijā apkārt Nāves salai, apskatot salu un uzzinot ko vairāk par mūsu strēlnieku gaitām gida pavadībā. Savukārt, ja priekšroku dod mazākām upēm, tad 21.oktobrī nelaid garām iespēju laivot pa mūsu pašu Misas upi. Pieteikšanās braucieniem, rakstot uz turisms@kekava.lv. Jaunums! Pieredzējušajiem braucējiem piedāvājam arī doties braucienā ar kajakiem.

Velo cienītājiem šogad piedāvājam izmēģināt mūsu jaunāko velo maršrutu Daugmale-Baldone-Daugmale. 25km garais maršruts atklāj skaistākās un interesantākās vietas ne tikai Ķekavas novadā, bet arī mūsu kaimiņnovadā, Baldonē. Braucienā dodoties 15.oktobrī (dalība bez maksas), piestāsim pie dažiem no pa ceļam esošajiem apskates objektiem: Piemiņas akmens Bēgļu ceļš, Lejas ezera, Mercendarbes muižas (Baldones novads), Meža avotiņa netālu no Bērzenes upes (Baldones novads),  un baudīsim garšīgu zupu Daugmales pilskalna teritorijā. Pilnu maršruta aprakstu atradīsiet, atnākot uz Tūrisma koordinācijas centru un paņemot jaunāko ceļojumu maršrutu bukletu!

Baudi rudeni aktīvi un piedalies mūsu organizētajos pasākumos! Tiekamies!

 

Informāciju sagatavoja
Aiva Veršiņina
Tūrisma koordinācijas centrs

Komentāri