Berries

Baložu bibliotēkas "Bērnu žūrijas" dalībnieku brauciens uz Jelgavu

02.06.2017 | Zane Cīrule
First_page_dsc06306_-_copy

Jau 13 gadus aktīvi piedalāmies projektā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija". Projekta mērķis ir veicināt bērniem interesi par lasīšanu, rosināt domāt un izteikties.

Katru gadu bērniem kā balviņu organizējam ekskursiju uz kādām interesantām vietām. Šogad devāmies uz Jelgavu. Braucienā piedalījās 23 dalībnieki.

Ekskursijas sākumā apskatījām Jelgavu no 9.stāva Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Sportiskākie uzskrēja pa trepēm, apskatot arī lielo pulksteņa mehānismu. Skaidrais, saulainais laiks ļāva saskatīt arī savvaļas zirgus. Puišiem īpaši pievilcīgas bija tornī pieejamās kameras, kur var redzēt visu pilsētu.

Pavisam nepacietīgi bērni gaidīja saldo ekskursiju Karameļu darbnīcā, kurā uzzināja  un redzēja kā top karameles, cik ilgi jāmācās, lai kļūtu par karameļu meistaru. Bērniem bija iespēja kļūt par meistariem, izveidojot savu karameli.

Ļoti viesmīlīgi mūs sagaidīja mini zoo "Lauku sēta", kur pretī skrēja borderkollijs ar bumbiņu mutē. Bērni izraisīja lielu interesi visiem zoo mītošajiem. Ēzelīši atnāca apsveicināties, tāpat arī pundurcūka un pundurkaziņa. Šajā apciemojumā vēlreiz pārliecinājāmies, ka suņi ir cilvēku labākie draugi.

Tā visiem  draudzējoties pagāja mūsu ekskursija. Paldies bērniem par piedalīšanos, šoferītim Valentīnam un Baložu kultūras centram par doto iespēju iepriecināt bērnus!

Foto no pasākuma šeit

Atgādinu, ka jaunā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jau sākusies!

Komentāri