Berries

"Baloži" Valdemārpilī

20.05.2013 | Rolands Avišāns
First_page_img_6382

18.maija pēcpusdienā vidējās paaudzes deju kolektīvs "Baloži" devās uz Valdemārpili ciemos pie draugiem - deju kolektīva "Krišjānis", kas svinēja kolektīva 20 gadu jubileju.

Kopā ar "Krišjāni" esam pavadījuši daudz jauku mirkļu, sadejojot Sabiles vīna svētkos un mūsu festivālā "Baložu pavasara danči". Kolektīva jubilejas koncertu kuplināja arī citi "Krišjāņa" draugi no Ugāles, Piltenes un Ventspils.

Koncerta programma bija plaša - tika dejotas gan šī gada obligātā repertuāra dejas, gan iepriekšējo Dziesmu svētku 2.programmas dejas, kas ar mūsdienīgu skatījumu uz skatuvisko deju dažādoja koncerta programmu. "Baloži" tāpat kā  citi uzaicinātie draugu kolektīvi dejoja divas dejas - šoreiz tās bija "Tēvis, tēvis, tais man laivu" un "Tumša, tumša tā eglīte". Īpašu skatītāju atsaucību izpelnījās otrā deja, kuras izpildījums bija ļoti aktierisks. Dejotāji dejā ļoti labi iejutās savās lomās - māte, meita un pielūdzējs - bet kurai?????

Deja Tumša, tumša...

Skatītāju aplausi pavadīja dejotājus visu dejas laiku.

Kopā ar saviem draugiem pavadījām lielisku vakaru un atvadījāmies līdz Dziesmu un deju svētku mēģinājumiem, kur tiksimies kā svētku dalībnieki, izdejojot blakus skaistos deju rakstus.

 Attēlu galerija no pasākuma šeit.

Komentāri