Berries

„ATSLĒGSIM” DEJAS BURVĪBU

21.08.2013 | Daina Marija Zozuļa
First_page_daina-01

Izskanējuši pieaugušo Dziesmu un Deju svētki. Esam piedzīvojuši vienu no karstākajām vasarām. Sajūta, ka tikai vakar ar dejotājiem atgriezos  no  festivālaTurcijā, ka tikai vakar piedalījāmies koncertā projekta „Patiesība aiz smaida” ietvaros. Laiks paiet nemanot. Vēl tikai divi mācību gadi un deju kolektīvs „Daina” jau septīto reizi  dosies uz skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem Rīgā.
Mans kā kolektīva vadītājas viens no galvenajiem pamatuzdevumiem ir ne tikai rast iespēju bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt  brīvo laiku, bet ieinteresēt viņus iesaistīties deju kolektīva darbā, iesaistīt viņus dziesmu un deju svētku tradiciju turpināšanā. Kolektīva pedagogiem visiem kopā galvenais pamatuzdevums ir palīdzēt dejotājiem „ATSLĒGT” dejas un Dziesmu un deju svētku burvību.

3. septembrī OTRDIENĀ Ķekavas kultūras namā atsāksim darbu:
Plkst.13:30 –gaidīsim 1-2.klašu audzēkņus (jaunākā grupa)
Plkst.14:45 – 3-4.klašu audzēkņus (vidējā grupa)
Plkst.16:15-  vecākā grupa
Pēc 10 gadu pārtraukuma 2015. Gada Dziesmu un deju svētkos Deju svētku programmā piedalīsies arī pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvi.

JAUNUMS!
10. SEPTEMBRĪ plkst.18:00 AICINAM UZ NODARBĪBĀM BĒRNUS VECUMĀ NO 4 GADIEM.
2013./2014. mācību gadā strādāsim OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS.
Informācija: Daina - mob.t.26333305,Līga – mob.t. 29147062.
Uz tikšanos Ķekavas kultūras namā ! Skolotājas Daina, Līga, Linda.

Galerija- Bērnu deju kolektīva "Daina" jaunākās grupas mēģinājums

"ATSLĒGSIM"DEJAS BURVĪBU!

Komentāri

Comment_thumb_daina_zozula

Daina Marija Zozuļa 10.09.2014
0

Kritiskajam punktam šogad pāri netiksim. Mans sapnis paliek tikai sapnis. Uz doto brīdi izskatās, ka redzēt uz skatuves vismaz deviņus 7.-9.klases staltos, sportiskos puišus kolektīvā "Daina" neizdosies. Ja gadu atpakaļ tas likās jau reāli, tad Rīgas skolu vilinājums ir lielāks. Esam uzsākuši ar milzīgu entuziasmu gatavošanos Deju svētkiem un jau strādājam pie Lielkoncerta deju lieluzveduma "Līdz varavīksnei tikt" deju repertuāra apguves. Dalībnieku skaits jau pāri 60, taču staltu. drosmīgu puišu trūkst visās vecuma grupās. Tūlīt jau gatavi jauni skaisti tērpi jaunākai grupai, pirmsskolas grupā vecāki jau aktīvi domā par tērpu papildinājumu -saktas, vainagi, zeķes, Vecākai grupai līdz gada beigām taps kaut kas mūsu kolektīvā vēl nebijis - TĒRPI, bet pavisam citādi kā ierasts šajos kolektīva gados. Aicinu puišus pirmsskolas grupā 5.-6.g.vec., jaunākajā un vecākajā grupā 1.-7. klasei. Ja ir interese kaut reizi mūžā būt šajā vienreizēj'ā notikumā -DEJU SVĒTKI, tad atgādinu, ka svētki notiek TIKAI REIZI piecos gados. ĻOTI GAIDĪSIM MŪSU TIK TIEŠĀM DRAUDZĪGAJĀ KOLEKTĪVĀ.

Atbildēt
Comment_thumb_daina_zozula

Daina Marija Zozuļa 08.08.2014
0

KARSTĀ LAIKĀ VISKARSTĀKĀ ZIŅA. Drīz dejosim, iesim uz skolu, gatavosimies svētkiem. Lai interesanti pavadītu atlikušās brīvdienas AICINĀJUMS skatīties klātienē jauno TV humora raidījumu nemot līdzi draugus, radus un visus kam ir interese (vecuma ierobežojuma nav) un laimēt ceļojumu uz Stokholmu. Pieteikšanās sūtot vārdu, uzvārdu, datumu un laiku (kurā būsiet) uz epastu anne reinbooma@gail.com vai tel. 22108973.TIKŠANĀS:"SAPŅU FABRIKĀ" Lāčplēša ielā 101. 12. augustā pirmais raidījums 15:00. Komandās būs Lauris Reiniks, Regīna Devīte, Intars Busulis, Agnese Ragovska un Ralfs Eilands. Visos raidījumos būs Jana Duļevska, Valters Krauze, Artūrs Skrastiņš.Tātad: 12 augustā 15:00 vai 19:00, 13.augustā 13:00 vai 17:00 vai 21:00, 14. augustā 13:00 vai 17:00 vai 21:00. BŪS TIEŠĀM LIELISKI PAVADĪTS LAIKS.

Atbildēt
Comment_thumb_daina_zozula

Daina Marija Zozuļa 30.07.2014
0

Turpinājums karstajai ziņai. Tātad skate 11. martā Salaspils novada kultūras namā Enerģētiķis Skolas ielā 2. Lai arī pilnā karstumā ir vasara nosūtīju deju skolotājiem svarīgu ziņu: deju kolektīvu vadītājiem seminārs notiks 16., 17., 18. septembrī svētku deju repertuāra deju precizēšanai. Dažās vecuma grupās ir oficiāli apstiprināta deju repertuāra izmaiņa.Ir jau interesanti, jo piemēram skatē un svētkos ne tikai deju "Vēderiņš burkšķ" dejos divas vecuma grupas - pirmsskolas un 1.-2.klase. Skolotājiem ir jāatrod katrai grupai "sava odziņa".

Atbildēt