Berries

2.Garšaugu festivāls

26.07.2012 | Sabīne Šaua
First_page_baziliks

''2. Garšaugu festivāls'' jau 11.augustā, sākot no plkst. 9.00, laukumā pie T/C Liiba, Ķekavā.


Unikāls šāda veida pasākums, kurš Ķekavā norisināsies jau 2. reizi. ''2.Garšaugu festivālā'' laipni gadīts ikviens, kuram ir interese par garšaugu, ārstiecības augu lietošanu ikdienā, to nozīmi un nepieciešamību, rūpējoties par savu labsajūtu-profesionāļu padomi un ieteikumi.

11.augustā, ''2.Garšaugu festivāla laikā''  ''Steiku haoss'' šefpavārs Kristaps Sīlis demonstrēs un pastāstīs,  kā pagatavot garšīgu un veselīgu maltīti.  Interesenti varēs ieklausīties speciālistes Zeltītes Kavieres stāstījumā par ārstniecības augiem,to izmantošanu un pielietojumu. Tiks gatavotas un degustētas ārstniecības tējas, dažādi sīrupi, eļļas, tinktūras. Ikvienam būs iespēja apmeklēt un iegādāties interesantas un noderīgus suvenīrus, produktus zemnieku un amatnieku tirdziņā, kurš darbosies jau no plkst.9.00. Līdzi ņemšanai ikvienam būs iespēja iegādāties diedzētos graudus, medu, ievārījumus, sīrupus un citas gardas,ekoloģiskas un veselīgas lietas,kuras noder kā spēka avots mūsu ikdienā.
Laikā no plkst.10.00-19.00 bērniem būs iespēja apmeklēt piepūšamās atrakcijas. Pēc ''2.Garšaugu festivāla'' noslēguma, svētki turpinās T/C Liiba ''Nakts izpārdošanas'' ietvaros.
Lieliski mūziķi,  interesanti  konkursi - vērtīgas balvas no mūsu sponsoriem un atbalstītājiem!
Uz tikšanos ''2.Garšaugu festivālā!''
Festivālu atbalsta: t/c Liiba, tipogrāfija "Zemgus", OfficeDay, Okarte, Steiku Haoss, Ekovirtuve, EasyGet.lv, horti.lv, Ņamma.

 

 Komentāri