Berries

24.novembrī plkst. 18.00 Filmas "Dvēseļu putenis" papildseanss Baložu pilsētas kultūras namā

19.11.2019 | Ilze Reinholce
First_page_dveselu_putenis

8. novembrī ceļu pie Latvijas skatītājiem uzsāka ilgi gaidītā režisora Dzintara Dreiberga kara drāma “Dvēseļu putenis”.

Baložu iedzīvotāji izrādīja lielu interesi par filmas seansu Baložu pilsētas kultūras namā 19.11.2019 plkst. 19.00, to apmeklēja 222 interesenti.

Iedzīvotāju ērtībām, Baložu pilsētas kultūras nams izsludina filmas "Dvēseļu putenis" papildseansu svētdien, 24. novembrī plks. 18.00, biļešu cena EUR 3,00,  biļešu iepriekšpārdošana no 20.11.2019, tālr. 67917453

Par filmu:

Dvēseļu putenis (2019)

Kara drāma, vēsturiska

12+

Filmas garums 2’03

Režisors: Dzintars Dreibergs

Lomās: O. Brantevics, M.Vilsons, R. Kalniņa, R.Celms, J.Reinis, R.Zeltiņš, V.Daudziņš, I.Florence, G.Gāga, G.Trušiņa.

 

Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu. 

Filma “Dvēseļu putenis” atspoguļo latviešu tautas cīņu par neatkarību un to, ka Latvijas valsts esamība nav pašsaprotama. Mūsu brīvība ir nopelnīta ar pašaizliedzību un visdārgāko ziedojumu - cilvēku dzīvībām.

Filma izved cauri vēsturiskajiem notikumiem, padarot tos par personīgo pieredzi. Tā ir stāsts par latviešu saknēm un Latvijas valsts vērtībām. “Dvēseļu putenis” ir mūsu pateicība cilvēkiem, kuru izvēles toreiz ļauj mums dzīvot neatkarīgā valstī šodien.”

 

Filmas “Dvēseļu putenis” komandu veido teju simts kino profesionāļi no Latvijas un ārvalstīm. Galveno varoni filmā atveido Oto Brantevics no Turlavas. Filmas aktieru ansambli veido Vilis Daudziņš, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Gatis Gāga, Jēkabs Reinis, Renārs Zeltiņš, Ieva Florence, Grēta Trušiņa un daudzi citi.

Treileris:

https://www.youtube.com/watch?v=qWN4qY55pJc

 

 

Baložu pilsētas kultūras namā

Otrdien, 19. novembrī plkst. 19.00, svētdien, 24. novembrī plkst. 18.00

Ieeja: EUR 3,00


Komentāri