Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

Esmu biedrs

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede, Agris Vīksniņš

Repetitore: Malvīne Kreņģele

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Jaunākās ziņas

Thumb_dsc05469

Ābolu talka Ikšķilē

29.10.2013 | Vita Priede

Pirmā šī gada lielā rudens vētra ir aizvadīta, bet pirms vētras, mēs Savieši, ar koncertu Ikšķilē esam iedejojuši savu 13 sezonu. Uz Ikšķili braucām ciemos pirmo reizi, jo deju ... Lasīt vairāk

Thumb_atskats_uz_deju_svetkiem__37

Dejā ir Spēks!

11.07.2013 | Vita Priede

  XV Deju svētki ir pagājuši, bet tas tikai skatoties kalendārā, bet pašos dejotājos, svētki vēl turpinās, jo ir tik daudz pozitīvas emocijas, kas liek, šo pagājušo svētku nedēļu, izdz... Lasīt vairāk

Thumb_pinki_014

Svētkus noskaņas Piņķos

27.06.2013 | Vita Priede

  Vēl tikai nedaudz un būs klāt ilgi gaidītie Deju svētki. Bet kamēr vēl nedaudz ir laika līdz svētkiem, mēs cītīgi strādājam gan mēģinājumos ,gan arī atrādām savu veikumu skatītājiem. Viena no š... Lasīt vairāk