Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

Esmu biedrs

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede, Agris Vīksniņš

Repetitore: Malvīne Kreņģele

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Jaunākās ziņas

Thumb_balozi_003_1

Pavasari iedancojam Baložos

25.03.2014 | Vita Priede

  Jauno zirga gadu mēs, Savieši, iedejojām ar koncertu "Tu esi mans Zilais Cerību Zirgs" paši savās mājās, savukārt pavasari iedancojām 22.martā, pie mūsu tuvākajiem kaimiņiem VPDK &bd... Lasīt vairāk

Thumb_p2010679

Zilais Cerību zirgs iedancināts

04.02.2014 | Vita Priede

Kā jau ierasts gada tumšākajā un aukstākajā laikā Savieši savās mājās uzņem ciemiņus un tamdēļ 1.februārī, Katlakalna Tautas namu  ar koncertu "Tu esi mans Zilais Cerību Zirgs" ierī... Lasīt vairāk

Thumb_dsc_0089_1_

Atā, aizgājušais un sveiks jaunais

15.01.2014 | Vita Priede

 Ir pavadīts aizgājušais un sagaidīts Jaunais gads! Jaunā deju sezona „Saviešos” iesākās klusāka un mierīgāka, kā iepriekšējās, bet vairāk cerību un rado&scaron... Lasīt vairāk