Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

Esmu biedrs

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede, Agris Vīksniņš

Repetitore: Malvīne Kreņģele

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Jaunākās ziņas

Thumb_rik_1539

Saviešu vasara

06.08.2014 | Vita Priede

Saviešu krāsainā vasara! Kā teikts reklāmā „Vasara nav īsa- tā ir ātra.” tā arī mums Saviešiem vasara ir dažādu notikumu bagāta , visu un visur gribas paspēt , izjust un izbaudīt . Vasaras pa... Lasīt vairāk

Thumb_dsc_0681

Vasaras ieskaņa Skujenē

04.06.2014 | Vita Priede

  Tradicionāli vasaras sākumu Katlakalna Tautas nama deju kolektīvi JDK „Katlakalns” un VPDK „Savieši” atzīmē ar gaidītāko deju sezonas notikumu - maija braucienu uz Skuje... Lasīt vairāk

Thumb_degsmes_jubileja_027

Maija deju maratons

10.05.2014 | Vita Priede

  Ar siltāka laika iestāšanos ir redzami vairāk skrējēju, kuri gatavojas dažādām sacensībām arī maratonam. Mēs Savieši neesam skrējēji, bet dejotāji un visu pavasari gatavojāmies savam deju ma... Lasīt vairāk