Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

I am member

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede

Repetitore: Malvīne Blitsone

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Latest news

Thumb_t_rvete_617

Septembris sācies pozitīvi!

13.09.2016 | Vita Priede

VPDK Savieši septembris sācies visnotaļ pozitīvi! Pirmkārt, pirmdien notika, ilgi gaidītais mēģinājums jaunajā deju sezonā, otrkārt, lai arī deju rindās mums Juris tā arī nav pieteicies (visi Juri jopro... Read more

Thumb_kopbilde1

Saulainā Ungārija

29.08.2016 | Vita Priede

Bija drēgns vasaras rīts, kad daudzo  Saviešu dejotāju dzīves vietas kluso mieru jau pulksten četros iztraucēja modinātāju zvani. 9.augusts- somas sakrāmētas, iebaudīts salīdzinoši neliels kafijas dau... Read more

Thumb_saviesi

Ciemos pie draugiem!

15.07.2016 | Vita Priede

Burvīgā jūlija sestdienā, pie Pogas ezera, Stāmerienā, pils pakājē, Saviešiem noslēgusies 2015/2016 gada sezona Latvijā. Lai  arī diena bija izcili karsta un tautas tērpos bijām izmirkuši tikpat sla... Read more