Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Baloži"

Esmu biedrs

Baložu pilsētas kultūras nams

Tautas dejas

Vadītājs:  Mārtiņš Ezeriņš

 

Kontakti:

E-pasts: balozukc@kekava.lv
Tālrunis:+371 26551966

 

Mēģinājumi: pirmdienās, ceturtdienās plkst. 20.00

  

 

 

 

Esam visi kopā un kopā būdami, esam apguvuši daudzas dejas, piedalījušies katra dejotāja lielākajā sapnī – Latvijas Dziesmu un deju svētkos, koncertējuši Latvijā – Cēsīs, Kuldīgā, Priekuļos, Lapmežciemā, Aucē; Lietuvā, Spānijā un Turcijā. Visvairāk, protams, esam dejojuši savās mājās – Baložu pilsētas kultūras namā. Kultūras nama atbalstu esam jutuši katram mūsu pasākumam, bet – arī mēs esam kuplinājuši Baložu kultūras dzīvi ne tikai ar savām dejām. Daži pasākumi ir mūsu kolektīva radīti, izveidoti un nu jau iekļaujas kopējā apritē kā tradicionāli pasākumi. Izvest visus mākslinieciskās pašdarbības kolektīvus lielā sezonas noslēguma un sākuma concertos jaukajā pilsētas skvērā pie kultūras nama – šiem pasākumiem sākums meklējams mūsu koncertā pirms brauciena uz Spāniju 2008.gada rudenī. Nu jau ceturto gadu martā Baložos sabrauc vidējās paaudzes deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem, lai ar savu dejotprasmi aizrautu skatītājus vidējās paaudzes deju kolektīvu festivālā “Baložu pavasara danči”.

Mēs - ļoti jauki, azartiski, aktīvi, sirsnīgi, dzīvespriecīgi cilvēki - "Baložu"dejotāji!
Mēs esam ceļā -
Ceļā uz laimi,
Ceļā uz zvaigznēm,
Ceļā uz cerībām,
Ceļā uz zināmo un nezināmo,
Ceļā uz prieku,
Ceļā uz labākiem laikiem,
Ceļā uz sapni, 
Ceļā uz dzīvi - kāda tā ir,
Un, protams, ceļā uz DZIESMU SVĒTKIEM!
Mūsu ceļš ir deja!

Aicinām tos, kas grib iet šo ceļu, nākt pie mums! Uzdrošināties - deja ir lieliska un dejot ir vienkārši fantastiski! Neliedziet sev šīs pozitīvās emocijas! 

 
 
 

 

 


Jaunākās ziņas

Thumb_skate_salaspil1_316

„BALOŽI” ir Deju svētku dalībnieki!

07.03.2013 | Signe Meldere

2013.gada 1.martā Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis” notika XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku deju lieluzveduma „Tēvu laipas” repertuāra pārbaudes un ... Lasīt vairāk

Thumb_reklama

deju kolektīvs "Baloži" uzsāk jauno deju sezonu

28.08.2012 | Signe Meldere

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "BALOŽI" aicina dejotgribētājus uzsākt jauno deju sezonu kopā ar mums jau 4.septembrī 20.00 Baložu pilsētas kultūras namā un turpmāk katru otrdienu un ceturtdienu tajā pašā laikā tajā pašā vietā.

Thumb_picture_106

Baložu kolektīvi Sabiles pilsētas VĪNA SVĒTKOS

15.08.2011 | Jānis Sandris Patmalniks

2011.gada 30.jūlijā Sabiles pilsētas VĪNA  SVĒTKOS  piedalījās VPDK „BALOŽI” un senjoru deju grupa „ĀBEĻZIEDS”. Kolektīvi  uzstājās divos koncert... Lasīt vairāk