Berries
« Atpakaļ

Tautas deju ansamblis "Zīle"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Tautas dejas

Patrioti

Par visu vairāk mēs esam Zīles patrioti.  Zīlei ir bijusi svarīga loma mūsu dzīvēs un mēs ticam un darām visu, lai tā tas paliktu arī nākotnē.

Ģimene

Zīlē iet kā vienā riktīgā ģimenē. Priecājamies, bēdājamies, dzīvojam, nesadzīvojam. Ir mums kašķi un villošanās, ir sirsnības uzplūdi un atzīšanās mīlestībā. Protams visiem ir viens uzvārds – ZĪLE.

Labākajos gados

Zīle ir pašos labākajos gados. Lai arī Zīlei jau ir 40, jūtamies krietni vien jaunāki. Kaut kur ap 18.  Mēs lēšam, ka vidējais ZĪLES vecums ir 29,5 gadi.

Ceļotāji

Zīlei ir arī putna daba un savas spožās spalvas tā pie mazākās izdevības ar prieku izrāda citiem. Gan sevi daudzināt, gan citas zemes skatīt, mēs dodamies vismaz reizi gadā.

Vairāk kā kustēšanās

TDA Zīle ir cilvēki, kuriem deja ir kaut kas vairāk kā tikai aizrautīga kustēšanās tautas mūzikas ritmā. Visa pamats ir klasika – lai arī ir grūti, darām to regulāri. Aerobika – tas ir kaut kas gan dvēseles ielīksmošanai, gan sirdis spēcināšanai.  Pavasaros un vasarās, kad laika apstākļi ļauj, mēģinājumus pārceļam svaigā gaisā. Vidēji nedēļā dejojam sešas stundas.

No dejošanas brīvajā laikā

No dejošanas brīvajā laikā mēs mēdzam sanākt kopā un ballēties. Ir lielās balles – Zīles forums, karnevāls un Zīles vārda dienas svinības. Protams ir arī mazās ballītes un nelieli tusiņi, kā sezonas atklāšana, sezonas nobeigums, dzimšanas dienas, vārda dienas, u.t.t. Iemeslu var atrast vienmēr!

Ķekava +

Mūsu pulciņā vairākums ir iedzimti ķekavieši, bet kā jau ikvienā ģimenē, ir mums arī dīvaiņi – Rīdzinieki, Baldonieši, Olainieši, Jūrmalnieki, salinieki no Doles. 

Vairāk informācijas par mums meklē mājas lapā www.tda-zile.lv


Jaunākās ziņas

Thumb_20141101_183418__2_

VPDK "Zīle" jaunrades deju skates pirmajā atlases kārtā

21.11.2014 | Dina Mateusa

1.novembrī Ogres Kultūras centrā notika XIX Jaunrades deju konkursa 1. kārta, kur ar lepnumu aizvedām “atrādīt” mūsu vadītāja un daudzsološā horeogrāfa Arta... Lasīt vairāk

Thumb_img_4361_1

Gaisma. Svētki. Mēs!

19.11.2014 | Dina Mateusa

Mēdz teikt, ka novembris savā būtībā ir tāds tumšs un mazliet drūms. Tā jau laikam ir – košās rudens lapas jau nobirušas, dienas paliek īsākas, tumsa no rītiem un vakaros, sniegs vēl nav ... Lasīt vairāk

Thumb_10714415_815572248485315_3535305408553764741_o

Ķepa uz sirds

02.11.2014 | Dina Mateusa

Patiesībā šis stāsts aizsākās dienā, kad saņēmām  TDA „Katvari” izaicinājumu aplieties ar ledusaukstu ūdeni. Ar ūdeni aplējās pats Zīles talismans - mūsu Kokoniņš! Arī tas, protams, bija ... Lasīt vairāk