Berries
« Atpakaļ

Tautas deju ansamblis "Zīle"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Tautas dejas

Patrioti

Par visu vairāk mēs esam Zīles patrioti.  Zīlei ir bijusi svarīga loma mūsu dzīvēs un mēs ticam un darām visu, lai tā tas paliktu arī nākotnē.

Ģimene

Zīlē iet kā vienā riktīgā ģimenē. Priecājamies, bēdājamies, dzīvojam, nesadzīvojam. Ir mums kašķi un villošanās, ir sirsnības uzplūdi un atzīšanās mīlestībā. Protams visiem ir viens uzvārds – ZĪLE.

Labākajos gados

Zīle ir pašos labākajos gados. Lai arī Zīlei jau ir 40, jūtamies krietni vien jaunāki. Kaut kur ap 18.  Mēs lēšam, ka vidējais ZĪLES vecums ir 29,5 gadi.

Ceļotāji

Zīlei ir arī putna daba un savas spožās spalvas tā pie mazākās izdevības ar prieku izrāda citiem. Gan sevi daudzināt, gan citas zemes skatīt, mēs dodamies vismaz reizi gadā.

Vairāk kā kustēšanās

TDA Zīle ir cilvēki, kuriem deja ir kaut kas vairāk kā tikai aizrautīga kustēšanās tautas mūzikas ritmā. Visa pamats ir klasika – lai arī ir grūti, darām to regulāri. Aerobika – tas ir kaut kas gan dvēseles ielīksmošanai, gan sirdis spēcināšanai.  Pavasaros un vasarās, kad laika apstākļi ļauj, mēģinājumus pārceļam svaigā gaisā. Vidēji nedēļā dejojam sešas stundas.

No dejošanas brīvajā laikā

No dejošanas brīvajā laikā mēs mēdzam sanākt kopā un ballēties. Ir lielās balles – Zīles forums, karnevāls un Zīles vārda dienas svinības. Protams ir arī mazās ballītes un nelieli tusiņi, kā sezonas atklāšana, sezonas nobeigums, dzimšanas dienas, vārda dienas, u.t.t. Iemeslu var atrast vienmēr!

Ķekava +

Mūsu pulciņā vairākums ir iedzimti ķekavieši, bet kā jau ikvienā ģimenē, ir mums arī dīvaiņi – Rīdzinieki, Baldonieši, Olainieši, Jūrmalnieki, salinieki no Doles. 

Vairāk informācijas par mums meklē mājas lapā www.tda-zile.lv


Jaunākās ziņas

Thumb_img_9640

Spriguleits gandrīz gadumijā

14.01.2015 | Dina Mateusa

Pēdējā 2014. gada dienā, kad visi cep pīrāgus, cepešus un izvēlas glaunāko uzvalku vai kleitu, četri TDA Zīles dejotāji gludināja savus tautastērpus, lai vakarā dotos dejot uz Krastmalas lie... Lasīt vairāk

Thumb_big_img_8158

Diženi, jautri un romantiski

02.12.2014 | Dina Mateusa

Par cilvēka bērnu, kas sasniedzis nelielu gadu skaitu, mēdz prātot, vai tos saukt, piemēram, par vienu gadu vecu vai vienu gadu jaunu? Lai vai kā, bet nu pavisam oficiāli TDA „Zīle” vidējās pa... Lasīt vairāk

Thumb_img_5021

Zīles jaunieši jaunrades skates pirmajā atlases kārtā Slampē

23.11.2014 | Dina Mateusa

23.novembra rīts vienai lielai daļai TDA „Zīle” jauniešu aizsākās ar tērpu gludināšanu, somu kārtošanu un lielo pārbaudi, vai viss ir salikts. Un ja... Lasīt vairāk