Berries
« Atpakaļ

Vokālais ansamblis "Jūti"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Vokālie ansambļi

Mākslinieciskā vadītāja: Antra Dreģe

Kontakti: 29159283; 26564934

E-pasts: 

Nodarbības: pirmdienās, plkst. 19.00

Dalībnieku skaits: 8

Krista Raiska 

Jautra, aktīva, nedaudz sportiska un muzikāla. Ar prieku piedalos dažādās aktivitātēs un trakulībās. Mērķtiecība, punktualitāte manī mijas ar mežāža spītību. Būdama kautrīga, diezgan labi saprotos ar apkārtējiem. Dievinu ceļojumus un lustēšanos kopā ar ģimeni un draugiem. Ieturot dažu gadu muzikālu atelpu, esmu atsākusi dziedāt ansamblī, kurā dziedāju jau no mazotnes.

Gita Drevinska

Esmu Gita. Patīk skaitļi. Mūzika man dod enerģiju, kad skaitļi ikdienā ir nogurdinājuši. Esmu neizsakāmi pateicīga Visvarenajam, ka „lācis nav uzkāpis uz auss”. Tas atklāj vēl vienu patiesību par mani - lieliski jūtos uz skatuves. Daži prāto, ka man labi sanāktu laika ziņu lasīšana. Varbūt pamēģināt?

Ilze Millere

Ilzīte-milzīte soļo pāri,
Lielas mušas kājas, veci egļu zari,
Ilzīte-milzīte soļo pāri,
Īpatējā profilā, sarafānā gaišzilā,
Ilzīte-milzīte grib visu zināt.
Tā kā lielas kāpnes zināšanu slāpes,
Milzīte-Ilzīte apēd kāpnes,
Apcep un vāra savas gara spējas,
Interesējas un interesējas...

Maija Skrode

Mani sauc Maija. Esmu draudzīga, izpalīdzīga, nedaudz slinka un mīlu smieties un smīdināt tā, ka vēders sāp. Patīk ceļot, mesties jautros piedzīvojumos un garšīgi paēst. Lai arī esmu vienīgā, kura ne vienu dienu nav gājusi mūzikas skolā, tomēr kopā ar meitenēm dziedu jau no 5 gadu vecuma.

Lana Saveļjeva

Trādi rīdi ralalā, dziedāšu kaut visu dzīvi,
tad kad prieks un, kad ir laime, tad kad gaužas asariņas...
Tā, nu man ir veidojusies dzīve-caur dziesmu!
Pašlaik jūtos mirdzoši un starojoši! Tāda arī cenšos būt!
Uz tikšanos kādā no dziedošajiem pasākumiem!:))

Elīna Krēvica

Dzimusi vēl padomju laikā, bet to vairs neatceras un dzīvo šodienai. Daudz smaida, ritmā piesit kāju, bet dušā nedzied. Dzied mašīnā un šad tad uz skatuves. Čirkaina gan pēc frizūras, gan idejām. Patīk ģērbties. Ar futbolu nenodarbojas, bet skatās. Bauda mākslu, dažreiz mēdz arī radīt.

Ilona Vaitava 

Tā, kura saka un apgalvo šādi: "Ziniet, jau vienkārši dzīvot un atrasties šeit ir diezgan interesanti!!!" :)

Līga Skrode

"Es esmu Līga. Maijas māsa. Ļoti daudz runāju. Man patīk dzert kafiju, dzīvot pavasarī un es kādreiz pārcelšos uz Spāniju.
Dzirdēt mūziku ir tā kā elpot, tik ļoti vajadzīgi! Dziedu līdzi dziesmām pat tad, ja nezinu vārdus. Noderētu deju kursi un klavieres."


Jaunākās ziņas

Thumb_koncerts_1

Atceroties mūsu draugu, mūziķi un aranžētāju Ilgvaru Ikasu..

06.04.2013 | Elīna Krēvica

Otrdien, 9. aprīlī, plkst. 19:00 Siguldas Baltajā Flīģelī atgriezīsimies ar ļoti pazīstamām un mums tik ļoti raksturīgām dziesmām - Ilgvara Ikasa aranžējumā. Atceroties mūsu mūzika... Lasīt vairāk

Thumb_big_koncerts_20-_20terpu_20parade_20350

Ansambļu dziesmu ceļš ir sācies

10.03.2013 | Elīna Krēvica

Vecumnieku novada Misas tautas namā sestdien, 9. martā, sākās Vokālo ansamļu konkurss 2013. Arī mēs - vokālais ansamblis "Jūti" tajā bijām pat ļoti iesaistīts. Konkursā izpildītjām trīs dziesmas, k... Lasīt vairāk

Thumb_maaraskoris1

Šodien!

03.03.2013 | Elīna Krēvica

Šodien, plkst. 20:00 slēdzam iekšā TV3 un meklējam savējos! Jutīsim līdzi visi kopā! :) Varbūt ieraudzīsiet kaut ko pazīstamu, Ķekava par savējiem! :)