Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

Esmu biedrs

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede

Repetitore: Malvīne Blitsone

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Jaunākās ziņas

Thumb_dsc_0354

Ir katram roka jāpieliek....

30.04.2015 | Vita Priede

„Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet” /Rainis/ Tā teicis ir Rainis un mēs nevarējām palikt malā un pielikām savas čaklās rociņas pie lielā mērķa realizēšanas... Lasīt vairāk

Thumb_lieldienas_katlakalns_15_072

Pavasaris Saviešiem

13.04.2015 | Vita Priede

Pavasaris lēnām sāk uzņemt apgriezienus, bet mums Saviešiem pavasaris jau rit pilnā sparā. Pavasaris dejotājiem ir gaidītākais un atbildīgākais gadalaiks, jo tas ir atskaites laiks, par sezonas laikā apgū... Lasīt vairāk

Thumb_misa_2015_080

Dalīties priekā

04.03.2015 | Vita Priede

Esam gadu iesākuši ar Kazas dancināšanu pašu mājās Katlakalnā, februāra sākumā ciemojāmies pie draugiem „Lecam pa vecam„ Skultē, bet mēneša beigās rībinājām Misas Tautas nama s... Lasīt vairāk