Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

I am member

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede

Repetitore: Malvīne Blitsone

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Latest news

Thumb_dsc_0067

Zirgs pavadīts, kaza iedancināta

06.02.2015 | Vita Priede

Zirgs aizgāja grabēdams, kaza nāca klabēdama Jau nemainīgi, katru gadu, janvāra beigās mēs „Savieši” uzņemam savus draugus savās, lai lustīgi, ar dančiem, iesāktu jauno gadu. Šore... Read more

Thumb_a-visi_2

Saviešu novembris

12.12.2014 | Vita Priede

Novembris ir svētku mēnesis, kad svinam savas valsts, Latvijas, dzimšanas dienu un godinām tās aizstāvjus. Tieši valsts dzimšanas dienas priekšvakarā, 17.novembrī, devāmies tepat Ķekavas nov... Read more

Thumb_dsc_0178

Ražas svētki Baložos

25.09.2014 | Vita Priede

Pavadot vasaru mēs kopā ar Ķekavas novada deju kolektīviem VPDK „Baloži”, JDK „Katlakalns”, VPDK „Zīle” un SDG „Sidrabaine” iedancojām rudenī Baložos. Sestdienas rītā, ... Read more