Berries
« Atpakaļ

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši"

I am member

Kaltakalna Tautas nams

Tautas dejas

Vadītāji: Vita Priede

Repetitore: Malvīne Blitsone

Kontakti: vita.priede@kekava.lv; mob.tel.29443493

Mēģinājumi: pirmdienās, trešdienās, 20.00-22.00

Jābūt piemērotam apģērbam un apaviem deju nodarbībām

Jaunus dalībniekus gaidām visas sezonas laikā!

Par kolektīvu

 

2000. gada rudenī vairākas ģimenes pulcējās kopā, lai veidotu savu interešu kopu, apgūt jaunu, interesantu, sev neatklātu jomu un iegūtu jaunus draugus, veidotu savas tradīcijas. Daudziem bērni jau dejoja jauniešu deju kolektīvā un vecāki vēlējās veidot savu kolektīvu, un tā izveidojās vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

Ar lielu azartu un degsmi apgūti pirmie deju soļi un 2001. gada pavasarī jau piedalāmies pirmajā lielajā koncertā. Kopā ar jauniešu deju kolektīvu apgūstam latviešu rotaļas un rotaļdejas, lai būtu vienoti Rīgas 800 gadu svinībās, lielajā „Dejas Upē”. Izturot pārdzīvojumus pirmajās skatēs 2002. gadā dejojam Rīgas rajona Deju svētkos Siguldā.

Jau trīs reizes  esam bijuši kopā ar tūkstošiem dejotāju Daugavas stadionā, piedaloties Vispārējie Latviešu Dziesmu un Deju svētkos( 2003., 2008., 2013.)

 Iesaistāmies dažādos kultūras projektos  aktīvi koncertējam novadā un Latvijā, kā arī esam  pārstāvējuši  Latviju citās zemēs- Ķekavas pašvaldības sadraudzības pagastā Bordesholmā( Vācija), Ungārijā, Slovākijā, Itālijā, Norvēģijā, Krievijā.

Gadu gaitā esam ieguvuši labus draugus daudzos Latvijas novados ar kuriem kopā dejojam, dodamies izbraukumos un esam priecīgi par katru tikšanās reizi- Skujenē, Baldonē, Stāmerienā, Allažos, Olainē.

Ja vēlies būt viens no savējiem- pievienojies!

Atrodi savus draugus, baudi dejas un kopā būšanas prieku.


Latest news

Thumb_latgale

Sveika, Latgale!

23.05.2016 | Vita Priede

“Kopš tāla 1885. gada Latvijas Likteņupes  krastā atrodas Katlakalna Tautas nams. Vairāk kā 100 gadi ir laiks, kas bija nepieciešams, lai zvaigznes pareizi sastātos  un Katlakalna apkārtnē atr... Read more

Thumb_juris

Iz senās pūra lādes

23.02.2016 | Vita Priede

Deja izraisa atkarību – šādus brīdinājuma tekstus būtu pelnījuši kā minimums dejotāju mēģinājumu tērpi. Bet kur nu! Dejotāji ir vieni no retajiem, kas savu atkarību spēj atzīt, par to nekautrējas u... Read more

Thumb_dsc00979

Radot prieku

13.01.2016 | Vita Priede

Kad liekas, garie svētki jau garām un viss var atgriesties ierastā darba dunā, interešu klubs " Vecie draugi" aicina uz pasākumu „ Lai iedegas tavs zvaigžņu spiets”, kas notiek īsi pēc Jaunā gada - 9.... Read more