Berries
« Atpakaļ

Tautas deju ansamblis "Zīle"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Tautas dejas

Patrioti

Par visu vairāk mēs esam Zīles patrioti.  Zīlei ir bijusi svarīga loma mūsu dzīvēs un mēs ticam un darām visu, lai tā tas paliktu arī nākotnē.

Ģimene

Zīlē iet kā vienā riktīgā ģimenē. Priecājamies, bēdājamies, dzīvojam, nesadzīvojam. Ir mums kašķi un villošanās, ir sirsnības uzplūdi un atzīšanās mīlestībā. Protams visiem ir viens uzvārds – ZĪLE.

Labākajos gados

Zīle ir pašos labākajos gados. Lai arī Zīlei jau ir 40, jūtamies krietni vien jaunāki. Kaut kur ap 18.  Mēs lēšam, ka vidējais ZĪLES vecums ir 29,5 gadi.

Ceļotāji

Zīlei ir arī putna daba un savas spožās spalvas tā pie mazākās izdevības ar prieku izrāda citiem. Gan sevi daudzināt, gan citas zemes skatīt, mēs dodamies vismaz reizi gadā.

Vairāk kā kustēšanās

TDA Zīle ir cilvēki, kuriem deja ir kaut kas vairāk kā tikai aizrautīga kustēšanās tautas mūzikas ritmā. Visa pamats ir klasika – lai arī ir grūti, darām to regulāri. Aerobika – tas ir kaut kas gan dvēseles ielīksmošanai, gan sirdis spēcināšanai.  Pavasaros un vasarās, kad laika apstākļi ļauj, mēģinājumus pārceļam svaigā gaisā. Vidēji nedēļā dejojam sešas stundas.

No dejošanas brīvajā laikā

No dejošanas brīvajā laikā mēs mēdzam sanākt kopā un ballēties. Ir lielās balles – Zīles forums, karnevāls un Zīles vārda dienas svinības. Protams ir arī mazās ballītes un nelieli tusiņi, kā sezonas atklāšana, sezonas nobeigums, dzimšanas dienas, vārda dienas, u.t.t. Iemeslu var atrast vienmēr!

Ķekava +

Mūsu pulciņā vairākums ir iedzimti ķekavieši, bet kā jau ikvienā ģimenē, ir mums arī dīvaiņi – Rīdzinieki, Baldonieši, Olainieši, Jūrmalnieki, salinieki no Doles. 

Vairāk informācijas par mums meklē mājas lapā www.tda-zile.lv


Jaunākās ziņas

Thumb_img_7895

Zīles gada svarīgākais notikums - Rīgas apriņķa dejotāju skate!

01.04.2015 | Dina Mateusa

 29 marts  visai Zīles ģimenei bija svarīgākā diena šajā sezonā. Abi Zīles sastāvi devās uz Salaspili, kur notika Rīgas apriņķa tautas deju kolektīvu skate. Jaunie&... Lasīt vairāk

Thumb_img_3701

Jaunrades deju konkursa fināls Valmierā

25.01.2015 | Dina Mateusa

 Patiesībā šis stāsts aizsākās pagājušā gada novembrī, kad Ogrē un Slampē norisinājās jaunrades konkursa pirmās atlases kārtas. Tajos piedalījās arī Zīles jaunieši un... Lasīt vairāk

Thumb_img_2982_1

Labs ar labu saderēja

14.01.2015 | Dina Mateusa

Sestdienā, kas neierasti tika aizvadīta darba dienas zīmē un laikā, kad sniegputenis bija ne viena vien dejotāja pacietību un uzmanību uz ceļa pārbaudījis, Zīle Ķekavas kultūras namā bija pulcējusi savus draugu... Lasīt vairāk