Berries
« Atpakaļ

Tautas deju ansamblis "Zīle"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Tautas dejas

Patrioti

Par visu vairāk mēs esam Zīles patrioti.  Zīlei ir bijusi svarīga loma mūsu dzīvēs un mēs ticam un darām visu, lai tā tas paliktu arī nākotnē.

Ģimene

Zīlē iet kā vienā riktīgā ģimenē. Priecājamies, bēdājamies, dzīvojam, nesadzīvojam. Ir mums kašķi un villošanās, ir sirsnības uzplūdi un atzīšanās mīlestībā. Protams visiem ir viens uzvārds – ZĪLE.

Labākajos gados

Zīle ir pašos labākajos gados. Lai arī Zīlei jau ir 40, jūtamies krietni vien jaunāki. Kaut kur ap 18.  Mēs lēšam, ka vidējais ZĪLES vecums ir 29,5 gadi.

Ceļotāji

Zīlei ir arī putna daba un savas spožās spalvas tā pie mazākās izdevības ar prieku izrāda citiem. Gan sevi daudzināt, gan citas zemes skatīt, mēs dodamies vismaz reizi gadā.

Vairāk kā kustēšanās

TDA Zīle ir cilvēki, kuriem deja ir kaut kas vairāk kā tikai aizrautīga kustēšanās tautas mūzikas ritmā. Visa pamats ir klasika – lai arī ir grūti, darām to regulāri. Aerobika – tas ir kaut kas gan dvēseles ielīksmošanai, gan sirdis spēcināšanai.  Pavasaros un vasarās, kad laika apstākļi ļauj, mēģinājumus pārceļam svaigā gaisā. Vidēji nedēļā dejojam sešas stundas.

No dejošanas brīvajā laikā

No dejošanas brīvajā laikā mēs mēdzam sanākt kopā un ballēties. Ir lielās balles – Zīles forums, karnevāls un Zīles vārda dienas svinības. Protams ir arī mazās ballītes un nelieli tusiņi, kā sezonas atklāšana, sezonas nobeigums, dzimšanas dienas, vārda dienas, u.t.t. Iemeslu var atrast vienmēr!

Ķekava +

Mūsu pulciņā vairākums ir iedzimti ķekavieši, bet kā jau ikvienā ģimenē, ir mums arī dīvaiņi – Rīdzinieki, Baldonieši, Olainieši, Jūrmalnieki, salinieki no Doles. 

Vairāk informācijas par mums meklē mājas lapā www.tda-zile.lv


Jaunākās ziņas

Thumb_20150425183120_img_7058

Ar sirdi dejā un vēl mazliet

28.04.2015 | Dina Mateusa

Ja kādam dejotāju saimē gaidāms kāds nozīmīgs pasākums, tad skaidri zināms, ka dzīve tiks svinēta dejā. Būs lustīgi danči, patiess smaids un mirdzošas acis, dejot prieks un skaisti tautas ... Lasīt vairāk

Thumb_img_2879

Kā Zīlei tirgū gāja

15.04.2015 | Dina Mateusa

Bija saulaina, pavasarīga un ļoti skaista diena. Laikrakstos tika manīts, un ļaudis jau sen runāja, ka sestdienā, kas iekritusi pēc Zīles vārda dienas,  būs jādodas uz tirdziņu. Kad nu lieli un mazi sanāku&s... Lasīt vairāk

Thumb_ziles-tirgus-afisa-fin-1

Zīles Tirgus

06.04.2015 | Dina Mateusa

Kad gada svarīgākais  notikums - Rīgas apriņķa dejotāju skate, aiz muguras, varam ļauties kam lustīgam, priecīgam un īpašam - Zīles vārda dienas koncertam. Kā zināms, TDA Zīle savās izpausmēs ir tik dažāda. ... Lasīt vairāk