Berries
« Atpakaļ

Tautas deju ansamblis "Zīle"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Tautas dejas

Patrioti

Par visu vairāk mēs esam Zīles patrioti.  Zīlei ir bijusi svarīga loma mūsu dzīvēs un mēs ticam un darām visu, lai tā tas paliktu arī nākotnē.

Ģimene

Zīlē iet kā vienā riktīgā ģimenē. Priecājamies, bēdājamies, dzīvojam, nesadzīvojam. Ir mums kašķi un villošanās, ir sirsnības uzplūdi un atzīšanās mīlestībā. Protams visiem ir viens uzvārds – ZĪLE.

Labākajos gados

Zīle ir pašos labākajos gados. Lai arī Zīlei jau ir 40, jūtamies krietni vien jaunāki. Kaut kur ap 18.  Mēs lēšam, ka vidējais ZĪLES vecums ir 29,5 gadi.

Ceļotāji

Zīlei ir arī putna daba un savas spožās spalvas tā pie mazākās izdevības ar prieku izrāda citiem. Gan sevi daudzināt, gan citas zemes skatīt, mēs dodamies vismaz reizi gadā.

Vairāk kā kustēšanās

TDA Zīle ir cilvēki, kuriem deja ir kaut kas vairāk kā tikai aizrautīga kustēšanās tautas mūzikas ritmā. Visa pamats ir klasika – lai arī ir grūti, darām to regulāri. Aerobika – tas ir kaut kas gan dvēseles ielīksmošanai, gan sirdis spēcināšanai.  Pavasaros un vasarās, kad laika apstākļi ļauj, mēģinājumus pārceļam svaigā gaisā. Vidēji nedēļā dejojam sešas stundas.

No dejošanas brīvajā laikā

No dejošanas brīvajā laikā mēs mēdzam sanākt kopā un ballēties. Ir lielās balles – Zīles forums, karnevāls un Zīles vārda dienas svinības. Protams ir arī mazās ballītes un nelieli tusiņi, kā sezonas atklāšana, sezonas nobeigums, dzimšanas dienas, vārda dienas, u.t.t. Iemeslu var atrast vienmēr!

Ķekava +

Mūsu pulciņā vairākums ir iedzimti ķekavieši, bet kā jau ikvienā ģimenē, ir mums arī dīvaiņi – Rīdzinieki, Baldonieši, Olainieši, Jūrmalnieki, salinieki no Doles. 

Vairāk informācijas par mums meklē mājas lapā www.tda-zile.lv


Jaunākās ziņas

Thumb_is2015

TDA Zīle arī šogad "Iepazīst savējos"!

12.06.2015 | Dina Mateusa

Jūnija pirmajā nedēļas nogalē Ķekavā norisinās orientēšanās pasākums "Iepazīsti savējos!", kura laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīt savu novadu, risināt aizraujošus uzdevumus un ... Lasīt vairāk

Thumb_dsc01136_1

Pavasara nakts mistērijas

26.05.2015 | Dina Mateusa

Zied kastaņi un ceriņi, un mēs  devāmies pretī  „ Pavasara nakts mistērijām” – deju lieluzvedumam Valkas pilsētas estrādē, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 23.maijā. Kā stāsta &sca... Lasīt vairāk

Thumb_piano---steinway-and-sons-757339-m

Ziemeļblāzma un klavieres

18.05.2015 | Dina Mateusa

Ar smaidu rakstu šīs rindas, jo tik “citādāks” bija mūsu 11. maija Zīles vakars. Šoreiz dejojam koncertā, kuram nav afišas, proti, mūsu uzdevums ir parādīt skaistākos latvie... Lasīt vairāk