Berries
« Atpakaļ

Tautas deju ansamblis "Zīle"

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Tautas dejas

Patrioti

Par visu vairāk mēs esam Zīles patrioti.  Zīlei ir bijusi svarīga loma mūsu dzīvēs un mēs ticam un darām visu, lai tā tas paliktu arī nākotnē.

Ģimene

Zīlē iet kā vienā riktīgā ģimenē. Priecājamies, bēdājamies, dzīvojam, nesadzīvojam. Ir mums kašķi un villošanās, ir sirsnības uzplūdi un atzīšanās mīlestībā. Protams visiem ir viens uzvārds – ZĪLE.

Labākajos gados

Zīle ir pašos labākajos gados. Lai arī Zīlei jau ir 40, jūtamies krietni vien jaunāki. Kaut kur ap 18.  Mēs lēšam, ka vidējais ZĪLES vecums ir 29,5 gadi.

Ceļotāji

Zīlei ir arī putna daba un savas spožās spalvas tā pie mazākās izdevības ar prieku izrāda citiem. Gan sevi daudzināt, gan citas zemes skatīt, mēs dodamies vismaz reizi gadā.

Vairāk kā kustēšanās

TDA Zīle ir cilvēki, kuriem deja ir kaut kas vairāk kā tikai aizrautīga kustēšanās tautas mūzikas ritmā. Visa pamats ir klasika – lai arī ir grūti, darām to regulāri. Aerobika – tas ir kaut kas gan dvēseles ielīksmošanai, gan sirdis spēcināšanai.  Pavasaros un vasarās, kad laika apstākļi ļauj, mēģinājumus pārceļam svaigā gaisā. Vidēji nedēļā dejojam sešas stundas.

No dejošanas brīvajā laikā

No dejošanas brīvajā laikā mēs mēdzam sanākt kopā un ballēties. Ir lielās balles – Zīles forums, karnevāls un Zīles vārda dienas svinības. Protams ir arī mazās ballītes un nelieli tusiņi, kā sezonas atklāšana, sezonas nobeigums, dzimšanas dienas, vārda dienas, u.t.t. Iemeslu var atrast vienmēr!

Ķekava +

Mūsu pulciņā vairākums ir iedzimti ķekavieši, bet kā jau ikvienā ģimenē, ir mums arī dīvaiņi – Rīdzinieki, Baldonieši, Olainieši, Jūrmalnieki, salinieki no Doles. 

Vairāk informācijas par mums meklē mājas lapā www.tda-zile.lv


Jaunākās ziņas

Thumb_plakat71

TDA Zīle sezonas atklāšana un jauno dejotāju uzņemšana

09.08.2017 | Arnolds Auziņš

Latvijai simts, bet Zīlei pussimts.Tieši tik nozīmīga solās būt jaunā deju sezona! Garlaicīgi nebūs.Ja vēlies pievienoties un ir jau kāda tautas deju pieredze gaidīsim t... Lasīt vairāk

Thumb_13320566_1020622354659336_8514056085246836256_o

Tautas deju ansamblim “Zīle” būs jauni tautastērpi

09.03.2017 | Aiva Veršiņina

Biedrība “Ozols” ir saņēmusi Lauku atbalsta dienesta lēmumu par projekta iesnieguma “Austrumvidzemes tautastērpu iegāde tautas deju ansamblim Zīle” (projekta i... Lasīt vairāk

Thumb_zile_sezonas_atklasana

Zīle izsludina jaunu dejotāju uzņemšanu A (jauniešu) un D (vidējās paaudzes) grupās

19.08.2016 | Par kultūru

Tā kā šogad sāksim ceļu uz 2018.g. Dziesmu un deju svētkiem, tad šoreiz savā pulkā gaidām aizrautīgus cilvēkus ar tautas deju pieredzi. Ja esi gatavs(-a) pievienoties... Lasīt vairāk