Berries
« Atpakaļ

Līnijdeju klubs "Jautrie zābaciņi"

Я являюсь членом

Baložu kultūras nams

Līnijdejas

Vadītāja: Irita Jasinska

Nodarbības: ceturtdienās plkst. 19.00

Jauno sezonu uzsāksim un dalībniekus gaidīsim 4.septembrī plkst. 19:00

Līnijdejotāju klubs "Jautrie zābaciņi" ir lielākais līnijdejotāju klubs Latvijā, kurā aktīvi dejo vairāk nekā 100 dejotāju no dažādiem Latvijas nostūriem - Rīgas, Baložiem, Aizputes, Valgundes, Ventspils, Limbažiem, Rudbāržiem, Skrundas un Kuldīgas.

„Jautrie zābaciņi” 10 gadu pastāvēšanas laikā ir izcīnījuši 16 uzvaras dažādās Eiropas valstīs, tajā skaitā vairākkārtēju Baltijasčempionu titulu, šī gada Eiropas čempionu titulu un 2009.gadā pat pasaules čempionu nosaukumu.

"Jautrajos zābaciņos" dejotāju vecums ir visdažādākais - sākot no pirmsskolas vecuma bērniem, līdz pensijas vecuma entuziastiem. Dejotāji ir ļoti atraktīvi, izdomas bagāti un neatlaidīgi, kas priecē sevi un skatītājus gan vietējā mēroga pasākumos, gan starptautiskās sacensībās.

Dejojot "Jautrajos zābaciņos" savu vietu var atrast ikviens, jo tiek piedāvātas nodarbības dažādu interešu cilvēku grupām - gan tiem, kas dejo tikai, lai izkustētos pēc garajām darba dienām,  gan tiem, kas grib startēt sacensībās, gan arī tiem, kas ar dažādām šovprogrammām grib priecēt skatītājus.

Klubs rūpējas, lai dejotāji ik pa laikam varētu atskatīties uz paveikto. Tiek rīkoti tādi ikgadējie pasākumi kā nometne "Kūru uguns...", jubilejas ballīte, Ziemassvētku kopīga sagaidīšana un balvu pasniegšana ceremonijā "Gada balva" u.c.

Ja ir vēlēšanās pievienoties, tad sīkāka informācija par mums atrodama mūsu mājaslapā www.jautriez.lv vai variet arī rakstīt uz e-pastu: irita@jautriez.lv.

Uz tikšanos!


Последние новости

Thumb_lietuva

Jautrie zābaciņi- Lietuvā

28.10.2013 | Irita Jasinska

26.oktobrī Līnijdejotāju kluba „Jautrie zābaciņi” dejotāji devās uz Lietuvu, lai pārstāvētu Latviju starptautiskā deju festivālā „Šokiai visiems 2013”. Tā kā festivāls norisin... Читать далее

Thumb_dsc_0343

"Jautro zābaciņu" koncertturneja gandrīz galā!

30.08.2011 | Irita Jasinska

27.augusts „Jautrajiem zābaciņiem” bija kārtējā deju un spilgtu emociju pārpilnā diena, jo tieši šī bija sestdiena, kad „Jautrie zābaciņi” dejoja sav... Читать далее