Berries
« Atpakaļ

Jaunais Miltu teātris

Esmu biedrs

Ķekavas kultūras nams

Teātris

Vadītāja: Līga Milta

Mēģinājumi : otrdienās un trešdienās 19:00-22:00 Ķekavas kulturas namā / amatu darbnīcā


Jaunais Miltu teātris ir cilvēku grupa bez noteiktas telpas, laika un orientācijas, bet ar iespējami regulārām tikšanās reizēm. Un tas viss aizsākās 2007. gada rudenī, kad mazliet nedroši, khm – khm, pareizāk sakot – pavisam nedroši satikāmies kultūras nama pagrabā, lai pamēģinātu radīt TEĀTRI – ko tādu, par ko pašiem tikai attāla nojausma, toties liela apņemšanās un vēlēšanās. Tādējādi bija iekustināts kas tāds, kas ar katru gadu ieinteresēja kādu mums pievienoties un arvien liek iet un darīt jau piecu gadu garumā.

Īsumā par mums mūsu aktrise Diāna: ”Teātris ir mans patvērums, mana tehniskā palīdzība, mana kurmja aliņa un reizēm arī mans kājslauķītis.”

 

P. S. Un ja nu kas, ar mums var iepazīties  https://www.facebook.com/MiltuTeatris/ , vai vēl labāk zvanot, rakstot, apciemojot.

Kontakti: rakstot - miltuteatris@gmail.com 


Jaunākās ziņas

Thumb_big__mg_1757-001

JMT pirmizrāde ZAĻĀ KRŪZE

21.05.2013 | Estere Pumpura

18.maijs. Muzeju nakts. Karsta, pat tveicīga diena. Silta lietus šalc. Mēs mazā pulciņā Doles namā katrs atsevišķi un visi kopā mēģinām noskaņoties vakara, pareizāk varbūt pat nakts izrād... Lasīt vairāk

Thumb_2013.04.10.

JMT+Karamele=Pifs

10.04.2013 | Estere Pumpura

jeb pie mums top izrāde bērniem par delverīgo sunīti Pifu, kuram ideju pilna galva un allažiņ ir padomā vairākas izejas no jebkuras bezizejas. Rudenī saņemot piedāvājumu no Karameles vadītājas Vijas Fogeles kopīgi v... Lasīt vairāk